2737
2734
عنوان

بچه ها سوند گذاشتن خیلی درد داره مگه نه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 9068 بازدید | 163 پست
منم بی حسی بودم ولی سینه هام اصلا پیدا نبود حتی فیلم زایمانم هم دارم کامل پوشیده اس تا شکمم و جایی ک ...

خب سینه ک بیرون نیس ک منظورم اینه تا زیر سینه لباس موقع عمل بالاس 

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

2731
من سزارین شدم پارسال گاهی باخودم فک میکنم منکه انقد ترسو هستم حتی از امپول میترسم چطور زایمان کردم و ...

منم دقیقاازامپول میترسم ولی سزارین کردم وهیچ ترس وخاطره ی بدی نداشتم اصلا.چون معتقدم تابیهوشم هرکاری بکنن مشکل نیست ولی موقع هوشیاری چیزی نباشه دیگه حله.البته دکترمن واسه سزارینم سوندنذاشت وازین بابت خیلی خوشحال بودم.وسالهابعدمدقع عمل دیگه ای تجربه سونددارم که فهنیدم اونطورکه فک میکردم ومیترسیدم اصلااصلااصلانبود

منم بی حسی بودم ولی سینه هام اصلا پیدا نبود حتی فیلم زایمانم هم دارم کامل پوشیده اس تا شکمم و جایی ک ...

خوش به حالت 

منکه یه بار واسه چکار رفتم آنقدر دست کاریم کرد چندهمسری شد 

بعد از اونم که باردار شدم خیلی معاینه و اینا انجام میشه

2740

درد نداره؛ فقط وقتی سوند داری؛ فک می کنی مثانه ات پر ادراره و تخلیه نمیشه؛ در حالی که ادرار کاملا وارد کیسه ادراری میشه؛ فقط این حسش بده.

حضرتِ درمان بیا...!💛                                                اَللهُمَّ عَجِّل لِوَلیکَ الفَرَج؛ آمین.

من  شنبه سزارین  شدم

سوند گذاشتن و برداشتن  اصلا  درد  نداشت

نفس  عمیق  بکش 

حس میکنم باتو دیوونگی خوبه❤بی خوابی و عادت این زندگی خوبه❤وقتی حواسم نیست آروم بیا پیشم❤وقتی حواست نیست باز عاشقت میشم❤وقتی حواست نیست چه دیدنی میشی❤وقتی حواست نیست بوسیدنی میشی❤ آهنگ وقتی حواست نیست از شادمهر عقیلی😉
بابام بهم گفته بود دعای فرج و صلوات و چندتا سوره بخونمهرچقد فکر میکردم بسم الله کامل یادم نمیومد 😶

من آیت الکرسی رو با سوره حمد قاطی کرده بودم با هم میخوندم بعد وسطش دقت میکردم می دیدم اشتباه دارم‌میخوندم دوباره از اول شروع میکردم به خوندن🤣

2706