2737
2739
عنوان

اذیتای خواهر شوهرو باید ب شوهر بگیم یا نه؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 60 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اره دیگه ی طرف خواهرشه ی طرف زنش..خودت حلش کن باهات خوب بود باهاش خوب باش ولی اذیتت کردوتیکه پروندجوابشوبده مثل خودش..حرصم نخورباخنده جواب بدی بیشتربهت خوش میگذره عصبی هم نمیشی بعدش

خدایا شکرت..
2728
قرار نیست یه چیز گفته (اونم نه به بدی حرفای شما)، شما صد تا چیز بگی، تازه بازم می پرسی برم به شوهرم ...

من فقط یکیشونو گفتم مثلا بریم خونشون همون لحظه ک بخایم برگردیم جمع میکنه میاد تا چن روز .بچش تموم فرشارو لک میکنه فقط با ناز اسمشو میگه .کمکم نمیده بعد ایرادم میگیره از شتشو یا هرچی  و کللللی چیز دیگه ک من حرص میخورم

بهترین اتفاق زندگیم در تاریخ99/9/9اتفاق افتاد.

خواهرشوهرمن خ اذیتم میکرد تویه ساختمون بودیم اماهیچوقت به شوهرم نمیگفتم ازسرکارمیومدخسته بودمیترسیدم دعواشون بشه..شماهم نگوهمینکه خودت جوابشومیدی خوبه به شوهرت بگی ممکنه دعواشون بشه

2738

من تا چیزی مهم نباشه به شوهرم نمیگم چون بعد یه مدت فکر می‌کنه عادتته غر زدن و گلگی کردن دیگه توجه نمیکنه بهت ولی اگه واقعا یه بی احترامی بهت بشه اون موقع بهش بگی فقط بهتره نه برای این حرفای خاله زنکی

دخترم تمام دنیای منی⁦❤️⁩⁦❤️⁩ 
من تا چیزی مهم نباشه به شوهرم میگه چون بعد یه مدت فکر می‌کنه عادتته غر زدن و گلگیر کردن دیگه توجه نم ...

اولین بار بود گفتم و پشیمون شدم سعی میکنم ک نگم چون خودم خراب میشم خودش ببینه بهتره

بهترین اتفاق زندگیم در تاریخ99/9/9اتفاق افتاد.
نگی بهتره ب شوهرت خودت ج بده  چون هرچی از اینا بد بگی خودت پیش شوهرت ضایع میشی ن اونا اگه دی ...

میخواستم لایک کنم امضاتو دیدم 😐

دوست عزیز ، با احترام ...اگ با نظرم مخالفی لطفا ریپلی نکن عزیزم  ، چون من حوصله ی بحث ندارم ! از نظر بنده شما حرف بعدیت هم درسته 😉 بی ادب ها ب هیچ عنوان ریپلی نکنن چون جوابشونو نمیدم ضایع میشن 😂🤣
[QUOTE=144518153]قرار نیست یه چیز گفته (اونم نه به بدی حرفای شما)، شما صد تا چیز بگی، تازه بازم می پ ...

عزیز خواهرشوهر یه آدم مثل همه آدم های اطرافت، یه جور میگی خواهر شوهر نداری، انگار خواهر شوهر یه موجوده که از یه کره دیگه اومده (هرچند به خاطر شوهر احترام خانواده شوهر هم از بقیه کمی مهم تره، اما شما همون در حد بقیه بگیر)

2706