2733
2739

دوستاي گلم حقيقتش به پسري كفتم بيا كات كنيم گفتش نرو من دوستت دارم بهش فرداش پيام دادم بعدش اونم تا ١٥روز انلاين ميشد ولي سين نميكرد ديگه هر چي از دهنم در اومد بهش گفتم گفتم زمين گرده يكي سر خودت مياره اگه دوستم نداشتي از اول چرا بهم نگفتي بهم ميگه يعني من دوست ندارم؟؟؟؟؟من كه هر بار دارم بهت ميگم دوستت دارم تو عزيزمي و اينا.منم گفتم پسورد ميدي يا بلاك گفتش اين طوريه ديگه/أخرين حرفشم اين بود مريم من ميدونم تو دختر خوبي هستي ولي نميدونم چرا عصبي هستي/منم گفتم باااااااي اقا براي هميشه بلاكشم كردم ٥روز بعد از بلاك درش اوردم الان حدود ١٥روز شده /من دو روز قبل بهش تو واتس پيام دادم من و ببخش عصبي بودم فكر كردم با دختر يگه اي هستي همه حرفاي دلمو بهش زدم اين ان شد ولي اصلا سين نكرد به نظرتون چرا يه پسر ان ميشه سين نميكنه حتي بلاككممم نميكنه😯يعني چرا اين كار رو ميكنه اينم ميدونم كه دوستم داره أزم ناراحته به نظرتون برميگرده خواهشا انرژي منفي ندين يعني ديگه برنميگرده ؟؟؟؟🥺🥺😔😔😔😔بهم گفته بود غير مستقيم از دستت خسته. شدم

دیروز

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
منم دقیقا مثل شمام از بار مشکلات کمرم خم شده دیگه طاقت ندارم

منم همینطور

شدیدا کم آوردم 

له شدم زیر بار این همه سختی و غم و اضطراب

دوس دارم بمیرم راحت شم

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
منم دوست دارم بلند شم ببینم همه ی اینا خواب بوده روز خوشی داشته باشم 

کاش میشد

یک سال زندگیم مث یه کابوس وحشتناک انگاری بیدار شدنی در کار نیس

«نِجاتاً مِنكَ يا سَيِّدَ الكَريمَ نِجِّنا وَ خَلِصّنا بِحَقِّ بَسمِ اللهِ الرَّحمنِ الرَّحيم🍃💚  میشه نگام کنی؟😢  راحت شه زندگیم😍  چشم برندار ازم 😩 میپاشه زندگیم 💔 
خدا منو برد ولی نمی دونم چرا برگردوند. کاش وقتی چشمامو بسته بودم دیگه برنمی گردوندم فقط بچمو ازم گر ...

ان شاءالله خدا ب دلت صبر و آرامش بده😢

کاش خدا امشب یه نگاه ب دلای شکستمون بکنه

کاش یا زندگیمون راحت میشد یا از شر این زندگی راحت میشدیم

2706