2733
2734
عنوان

صاحبخونه آشغال

730 بازدید | 35 پست

میخواد زودتر از موعد تخلیه کنیم و میگه هیچ ضرر و زیانی نمیده ،من تا آخر ماه قرار داد دارم ،و هیچ دلیلی هم نداره بدون هیچ مشکلی از طرف ما ،میخواد تخلیه کنیم 

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 

بهش بگو تا پایان قرارداد میمونم

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
بهش بگو تا پایان قرارداد میمونم

گفتم قبول نمی کنه

برای مادر شدنم صلوات بفرستین لطفا♥️♥️♥️♥️♥️♥️مامانت قربونت بره زودتر بیا 😍😍😍لطفا برای رو به راه شدن زندگیم وآرامشم صلوات بفرستین 
2738
گفتم قبول نمی کنه

تخلیه نکنید قرارداد دارید حق با شماست حتی شکایتم بکنه حرفش بجایی نمیرسه

علی؟!!!!!                                                                           همسر عزیزتر از جانم💖 خداروشکر میکنم که تورو با من آشنا کرد.. خداروشکر میکنم که همسرم شدی و دنیامو زیباتر کردی.. خداروشکر میکنم که بابای پسرم تو هستی👶💗یادمه اولین‌بار که منو دیدی گفتی میخوام خانوم خونم باشی و من باورت نکردم..تورو از خودم روندم💔 ولی الان پنج ساله که خانوم خونتم و بابتش هزاران بار خداوند رو شکر میکنم💋بمونی برام مرد بی نظیر من🤴👸💞💞💞
بیخود میکنه شما هم تخلیه نکنید ببینم میخواد چیکار کنه 

من خونه پیدا کردم اما نباید اون یه ضرر و زیانی بده 

من خونه پیدا کردم اما نباید اون یه ضرر و زیانی بده 

رهن کردی یا اجاره هم میدی

عدّه ای هستن در وَهمِ خود،خداجو و خداپرستن،اما خلقی برای در امان ماندن از شرّشان به خدا پناه میبرن.خداوند سرنوشت هیچ قوم و ملتی را تغییر نمیدهد مگر به خواست خودشان...
2706