2733
2734
یادم انداختی ؛یه بارشلوار زاپ پوشیدم توماشین البته:کلا زانو نداشت؛بعد رفتیم خونه مامانبزرگم:بابابزرگ ...

😂😂😂😂😂

منم ی شلوار ۹۰داشتم این قسمت رون پام مدل زخمی بود ی کم پاره بود ولی نخ نخ داشت پام مشخص نمیشد ی دفه رفتم خونه دوستم یواشکی پوشیدمش گفتم نمیفهمه از شانسم مجبورشدم بهش زنگ بزنم اومد دنبالم تا نشستم تو ماشین گف مینا شلوارت پارس ک گفتم مدلشه دستشو کرد تو زخم شلوار گفت عه جدی بازه ها یهو شلوارو تا زانو جر داد🤕😐گف تا تو باشی وقتی من میگم شلوار ۹۰نپوش نری شلوار ۹۰زخمی بپوشی 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چقدر بد 

میگم فلانی پیره یا زن داره بچه داره میگه نه اینا دلیل نمیشه همه عوضین البته مغازه داره ازبچگی تو بازار بوده همه جور آدم دیده کلا بدبین شده حتی حدسایی که راجب ادما میزنع درست درمیاد دارم باور میکنم آدم شناسه

2728
😂😂😂😂😂 منم ی شلوار ۹۰داشتم این قسمت رون پام مدل زخمی بود ی کم پاره بود ولی نخ نخ داشت پام مشخص ...

ازاین شوهرا دوست 😛😹

خدایی شوهری دوست دارم که گیر باشه ☺نمیدونم چرا

خدای مهربانم سلام 😍😍😍بابت هرشبی که بی شکرسربربالین گذاشتم؛بابت هرصبحی که بی سلام به توآغازکردم؛بابت لحظات شادی که به یادت نبودم؛بابت هرگره که به دستت بازشد ومن به شانس نسبتش دادم؛بابت هر گره که به دستم کور شد ومن تورا مقصردانستم 😢مراااااااااااا ببخش😢
بیشعور ....توام میزدی خودشا جر میدادی

😨😐من اهل دعوا نیستم 

یک هفته ن باهاش حرف زدم ن نگاهش کردم بابت این حرکتش تا ادب بشه 

😂😂😂😂😂 منم ی شلوار ۹۰داشتم این قسمت رون پام مدل زخمی بود ی کم پاره بود ولی نخ نخ داشت پام مشخص ...

منم ی بار بچه بودم ۱۵سالم بود اولین مانتوم ک خریدم ی مانتو کتون قهوه ای بود ک دوتا چاکم پشتش بود قدش زیر ب ا س ن مبود با مامانمم رفتم خریدم بعد اومدم خونه پوشیدم همه ببینند اولین مانتوما داداشم گرفت با قیچی پاره پورش کرد گفت اینم شد مانتو انقدر تنگ و کوتاه😔 منم از فرداش همون تیشرت شلوار قبلا پوشیدم چندماه بعدشم رفتم باز ی مانتو کوتاه خریدم پوشیدم دیگه نشونم ندادم هی غر زد و چیز گفت ولی اخر ب تیپای جلفم همه عادت کردند حالا بعد ۱۴ سال زن خودش کوتاهترشا میپوشه

عمرم زندگیم عشقم نفسم وجودم بردیا( پسرم)
2738
ازاین شوهرا دوست 😛😹 خدایی شوهری دوست دارم که گیر باشه ☺نمیدونم چرا

😂همسر من فقد رو همین شلوارا گیر میده نمیدونم چراانقد بدش میاد دیگه هیچ کاری بهم نداره 

شلوار ۹۰ 

مانتو جلو باز 

روسری یا شال باز 

استین مانتو کوتاه نباشه

مانتو تنگ نباشه

دیگران راببخش...حتی وقتی متاسف نیستند بگذارحق با انهاباشداگراین ان چیزیست که به ان نیازمندند برایشان مهربفرست وخاموششان کن خودت رابه کوته فکری گره نزن این سلامت روانت راازتومیگیرد۰
دانشگاه مانتو جلو باز زیرش زیر سارافونی بلند باید باشه شلوار کوتاه ممنوع  بقیه جاها شلوار کوتا ...

اینا همه ممنوعه برام تنهایی جایی هم برم ممنوع

دوستان گلم من دوتا تخمدانام پلی کیستیک بود بی بی زدم مثبت شد و باردار شدم و راه های درمانشو میگم بهتون.....اول از همه رژیم غذایی بگیرید بهترین رژیم کالری شماری و ورزش حتما بکنید ورزشای leap fitness group رو توی گوگل پلی دانلود کنید و ورزش کنید من دارویی نخوردم فقط ناشتا عسل و سیاه دونه خوردم بعدش ویتاگونس میخوردم ی کف دست کلم بروکلی میخوردم پیاز درمانی ماه اول رژیم انجام دادم...گرمیجات خیلی خوردم با گوشت گاو و شکر و قند وتنقلات کارخونه ای خدافظی کردم..شیر و محصولات لبنی اصلا براتون خوب نیست...مرغو و ماهی و برنجو کمتر بخورید خرما و انجیر خشک و مویز و تخمه کدوحلوایی شلغم و سیب موز اینا رو بخورید کیسه اب گرم روی تخمداناتون بزارید روغن سیاه دونه هم بزنید ب شکمتون من دوماه انجام دادم و نتیجه داد رفقا😘😘(من درمورد مشکلات تیروئیدی اطلاعاتی ندارم اما کلم و شلغم فک کنم برای عزیزایی ک هم پلی کیستیک هم تیروئید دارن مضره )
2706