2737
2734
عنوان

بدي كرونا

492 بازدید | 42 پست

واقعا كرونا اين بذي رو داره كه نميدوني الان شديدشو گرفتي. الان قراره شديدتر بشه؟ يا كلا اصن گرفتي يا نه. و اگه گرفتي بدون سي تي و پالس اكسيمتري عمرا بفهمي در چه سطحي از مريضي هستي 😑 اين چ وضعشه ديگه.  من الان ١ هفتس علايم شبيه به كرونا دارم نميفهمم هست يا نه. علاف كه نيستم برم تست بدم نه خوب ميشم نه بد 😐 اي خدااا

خدا بهتون سلامتي بده خوشگلا ❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بدترش اينكه ماتو خونه بوديم بيماري رو وارد كردن تو اين اوضاع مالي همه 600 تومن بايد بدي براي تست&nbs ...

اونايي كه احتمالا ٩٠ درصد ميميرن رايگان ميگيرم تستو توي شهر ما 😂

2728
بدترش اينكه ماتو خونه بوديم بيماري رو وارد كردن تو اين اوضاع مالي همه 600 تومن بايد بدي براي تست&nbs ...

واقعا ؟! تست کرونا ۶۰۰ تومنه😮

بزرگترین خوشبختیم😍😍 اینه که خدا جونم ❤ پشتمه و هرجا میرم باهامه با این حساب دیگه بدبختی برام نمیمونه❤❤خدایا خیلی دوستت دارم و میدونم که تو هم منو خیلی دوست داری❤

والا منم چند روزه علائم دارم اما فقط یکی دو ساعت تو روز موندم چیکار کنم فقط سردر؛بدنمم درد میکنه

الان دارم فک میکنم میگم بابا تست میخام چیکار خودم خوب میشم از طرفی میگم نکنه بیخیالی کار دستم بده و ریه درگیر شه واقعا موندم

من کساییو تو زندگیم داشتم که یه ثانیه فکر نبودنشون اشکمو در میاورد همون آدما الان واسم فرقی با یه غریبه ندارن فقط میدونم که یه زمانی میشناختمشون؛؛؛واقعی دوسشون داشتم و کلی خاطره باهاشون داشتم ولی دیگه واسم هیچ اهمیتی نداره که کجان و پیش کین و چیکار میکنن و باید اعتراف کنم که دیگه دوسشون ندارم و نیازی هم به بودنشون ندارم؛؛؛؛میخوام بگم زمان بدین؛؛همیشه زمان همه چیزو حل میکنه به مرور؛؛حتی چیزایی که فک میکنین هیچوقت حل نمیشه....
2738
والا منم چند روزه علائم دارم اما فقط یکی دو ساعت تو روز موندم چیکار کنم فقط سردر؛بدنمم درد میکنه ال ...

واي به خدا مشكل منم همينه و علايمم هم همينه. دقيقا تو ممني؟ يا من تو 😑 

اونايي كه احتمالا ٩٠ درصد ميميرن رايگان ميگيرم تستو توي شهر ما 😂

خوب اگه رایگان ازت تست گرفتن بدون رفتنی هستی!😂

البته دور از جوون  

ان شاءالله که خوب بشی!

دقیقا کی و کجا بود که زندگیت از اون چیزی که میخواستی بشه فاصله گرفت
2706