2737
2734

فامیلمون مشاور هستش یه نیت داشت که بهش رسید و الآن مشاوره رایگان میده 

البته نه اینجا ولی خب من بهش گفتم اونم قبول کرد با کمال میل

اگه سوالی دارین میتونین بپرسین❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

درمان وسواس فکری شدی 😔

کسی که نتونه حتی زندگی کنننه از همه چیززز میترسه 

میره بیرون فککک میگنه همه تعییبش میکننن و میخوان رسواش کنن 

همه میخوان ابروشو ببرن 

همه ففططط چشمشوشون دنبال منه و فقططط به زنذگیی من کار دارن

2731
کاملا بی انگیزم تنهایی و محدودیتای زیاد خونه پدری، اخلاق بد بابا، مشکلات فراوون چیکار کنم انگیزمو ...

من بهتون مدیتیشن رو پیشنهاد میدم حال آدم رو دگرگون میکنه:)

مدرس زبان انگلیسی❤️
2738
چطور به بچه ها تلاش و پشتکار رو آموزش بدیم؟

با سلام خدمت شما 

مسلما هر کودک با کودک دیگر رفتار متفاوتی دارد ولی من از راه های عمده آن به شما میگویم: 

سعی کنید گفت و گوی معناداری با آنها داشته باشید و همیشه با مثال خواسته هایتان را بیان کنید و هیچوقت از شکست آنها ابراز ناراحتی یا عصبانیت نکنید بلکه به او افتخار کنید که تا همان جا رسیده

برای تلایش هایش جایزه بگیرید اما نه زیاد و از قبل به او وعده جایزه ندهید تا غافلگیر شود و شور و شوق و انگیزه در او ایجاد شود

همیشه سعی کنید توانایی ها و محدودیت هایش را در نظر بگیرید و به او بگویید که چقد در زندگی شما جایگاه ویژه ای دارد 

اگر سوال دیگه ای در این مورد دارید در خدمتم

کاملا بی انگیزم تنهایی و محدودیتای زیاد خونه پدری، اخلاق بد بابا، مشکلات فراوون چیکار کنم انگیزمو ...

شما در قدم اول نیاز دارید ذهن خود را آرام کنید برای مثال ورزش میتواند خیلی موثر باشد 

و ازدواج هیچوقت راه مناسبی برای فرار از محدودیت های خانه پدری نیست 

سعی کنید رابطه ی دوستانی بین خود و پدر ایجاد کنید به او بگویید که هر کلمه ای که به شما میگوید چقدر میتواند در احساسات شما تاثیر داشته باشد 

برای بدست آوردن انگیزه باید ذهن خود را آرام کنید که در ابتدا به آن اشاره کردم

برای رفع محدودیت ها با آرامش حرف بزنید و کل خانواده را کنار یکدیگر جمع کنید و خشم خود را کنترل کنید و بگویید که از پس خود برمیایید و سعی کنید تا مدتی از ایحاد ارتباط با افراد غیرقابل اعتماد از دید خانواده خود جلوگیری کنید

با کسایی که فکر میکنن از خودت بالاتر هستن و دائما با حرفاشون تو رو کوچیک میکنن چطور باید رفتار کرد.؟ ...

قدم اول کنترل خشم بسیار موثر است 

و در برابر حرف های آنها همیشه فروتنی خود را رعایت کنید و این جمله را هرگز فراموش نکنید که : ( کسی که واقعا همه چیز دارد هیچوقت ان را به رخ کسی نمیکشد ) 

اگر اعصاب و افکار شما را بهم میریزند رفتار خود را کاملا با آنها سرد کنید و در جمع با آنها صمیمی برخورد نکنید

اگر سوال دیگری در همین مورد دارید در خدمتم

درمان وسواس فکری شدی 😔 کسی که نتونه حتی زندگی کنننه از همه چیززز میترسه  میره بیرون فککک میگ ...

شما شرایط بحرانی از دید روانشناسی دارید و به شما پیشنهاد مراجعه به یک روانشناس بالینی را میدهم و برای درمان حداقل به ۱۰ جلسه ۴۵ دقیقه ای نیاز دارید🙏🏻

زیرا اگر شرایط حاد شود قابل درمان نخواهد بود

قدم اول کنترل خشم بسیار موثر است  و در برابر حرف های آنها همیشه فروتنی خود را رعایت کنید و این ...

از همه چیم ایراد میگیرن که مثلا کم حرفی، اجتماعی نیستی، دوست پسر چرا نداری، چرا ازدواج نمیکنی اگر توی این سن ازدواج نکنی میمونی شغل نداری پس اون همه درسی که خوندی چی شد خواهرت از تو زرنگتر زودتر از تو ازدواج میکنه شغل داره دائما منو با خواهرم از همه لحاظ مقایسه میکنن و، این به شدت اذیتم میکنه. من چقدر باید خشم خودمو کنترل کنم؟؟؟. تا کی؟؟؟ 

یه روزی میام اینجا مینویسم که به هدفم رسیدم خدایا شکرت 😍
2706