2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

عزیزم زنگ بزن بیمارستان وصل کنن قسمت زایمان دقیق بپرس.ولی هرچقد بتونی تحمل کنی تو خونه بهتره ولی به شرطی که اتفاقی نیفته.دوست من اطراف بیمارستان قدم زد تا نزدیک زایمان البته الان بیمارستانا خیلی آلودن. میخوای برو بلوک زایمان داخلش قدم بزن‌.فقط واسه من دعا کن محتاجم حتما اسمم رقیه س

2731

برو زیر دوش آب گرم چند دقیقه اگه صندلی پلاستیکی داری بشین روش آب بریزه کامل روی کمرت. ناحیه پرینه تو آروم ماساژ بده. بعد برو بیمارستان معاینت کردن گفتن زوده توی حیاط بیمارستان قدم بزن ببین چی میش شما که در هر صورت شب نمیتونی از درد بخوابی

2738
الان تو این وضعیت و دردا فکر نکنم توان شوخی کردن داشته باشم

بميرم هم سن منى كه 

ان شاالله تا صبح سالم سلامت تو بغلت باشه

زمين گروه مثل تاس ى روز حكم ميكنى ى روز التماس حواست به روزى كه حكم ميكنى باشى♻️

از خدا می خوام بحق ۱۴ معصوم زایمان آسونی داشته باشی گلم.اگه دردت زیاد شده برو بیمارستان.ان شاءالله زود زایمان کنی.عزیزم منم اسمم بهار هست.از خدا برام زندگی خوب بخواه.واینکه زبان سخن چینان زندگیم کوتاه بشه.

من مادر نداشتم موقع زایمانم مادرشوهرم اذیتم کرد.خواهرشوهرام نزدیکای زایمانم اشکمو درآوردن😢😢😢

2706