2733
2739

پسرم دو سال ودو ماهشهیه مدتهبه معنی واقعی روانیمون کرده نصف روزو داره گریه میکنه و جیغ میزنه هر چی میبینه میخواد وقتی ندم گریه میکنه میبرمش دستشوییمیاد بیرون شلوارشو نمیپوشهکلی باید باهاش بجنگم تا میشینیم جیغ میزنه پاشواونجا بشین یا فلانچیزو بده یا میاد چنگ میزنه و مو میکشه

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

لجبازی میکنه طبیعیه به مرور خوب میشه دختر من هم از وقتی از شیر گرفتمش لجبازتر وحساس تر شده

لَهُمْ قُلُوبٌ لَا يَفْقَهُونَ بِهَا وَلَهُمْ أَعْيُنٌ لَا يُبْصِرُونَ بِهَا وَلَهُمْ آذَانٌ لَا يَسْمَعُونَ بِهَا ۚ أُولَٰئِكَ كَالْأَنْعَامِ بَلْ هُمْ أَضَلُّ ۚ أُولَٰئِكَ هُمُ الْغَافِلُونَ

دقیقا مث دختر من صب ک از خواب بیدار میشه شروع میکنه همه چیزوووو میخواد و بهونه میگیره تا ظهر بعد از ظهر ک میخوابه کمی بهتر میشه

خدااایا شکرت برا سلامتی نینیم ی صلوات میفرستی؟
دختر منم ۲سال و ۶ماهش جدیدا خیلی گریه میکنه...چندتا دندون داره گل پسرتون؟؟؟

هفته پیش دو تا در آورد با اونا میشه ۱۸ تا.وای نگم که چقدر سر دندونش اذیت کرد و هیچی هیچی نمیخورد

2738
ماهم داریم پدرمونو دراورده به همه چی دست میزنه همه چی میخواد همش جیغ میزنه شلوغ میکنه 

پس یعنی طبیعیه؟ به خدا پدر مادرم دیروز گفتن این چرا این جوری شدهیه دفعه

وای،دختره منم😫 

ما چند ماهیه قهریم،و در حال طلاق،فکر میکنم دخترم به خاطر همین عصبی شده،مثلا امروز مخصوصا پاشو میذاشت تو بشقاب،تا یه نفر یه چیزی بهش بگه و اونم جیغ بنفش بکشه

منم خسته شدم،خونه بابام اینا هم هستم،بیشتر اذیت میشم

اورانیوم غنی شده تا حالا دیدین؟بزنید روش تا ببینید😂😂
دقیقا مث دختر من صب ک از خواب بیدار میشه شروع میکنه همه چیزوووو میخواد و بهونه میگیره تا ظهر بعد از ...

بدبختی پسر من ظهرا نمیخوابه

شبا چه ساعتی میخوابه و صبح کی بیدارمیشه ؟

تازه دختر من همه روهم میزنه 

پسر من کسی رو نمیبینه ولی من و باباش رو تا دلت بخواد میزنه

2706