2737
2734
عنوان

مامانایی که بچه دو تا دو و نیم سال دارن بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 372 بازدید | 40 پست
ای خدااا چطور خودتو کنترل میکنی؟ خدا شاهده همه جای سرم از دست زدناش و مو کشیدناش دردمیکنه

چند بار تلوزیونمو از بالا پرت کرده زمین دکوری نمونه همش شکسته خودشم فقط جیغ و گریه بگی برو اونور بیشتر جیغ جیغ میکنه خیلی افسرده شدم مثل قبل شاد نیستم تو خودمم😓

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چند بار تلوزیونمو از بالا پرت کرده زمین دکوری نمونه همش شکسته خودشم فقط جیغ و گریه بگی برو اونور بیش ...

منم دقیقا مثل شماحس میکنم هیچ وقت انقدر غمگین نبودم

عضو گروه زرد. وزن فعلی ۶۹.۵۰۰ هدف اول ۶۵ هدف دوم ۶۲ هدف اصلی ۵۹

😢😢😢کاملا درکت میکنم 

الان که نمیشه جای رفت قبل کرونا هم از استرس میمردم چون سرشو میندازه پایین دنبال این و اون میره 😭همش استرس گمشدنشو دارم چون اصلا نمیترسه😑

دخترم رُز 🌹یه روز به دنیا میاد😍😍  خدا دید خیــــــــــــلی دختر دوستم بهم دوتا پسر داد 🤪🤪🤪🤪🤪
2731

اخه چرا بچه های جدید این روزا اینجوری شدن.. ولی قدیم‌نبودن واقعا.. 

بخاطر رفتار پدر مادراست 

بخاطر خواهر و برادر و همبازی نداشتنه 

بخاطر مولتی ویتامینای دوران بارداریه 

نمیدونم واقعا

اخه چرا بچه های جدید این روزا اینجوری شدن.. ولی قدیم‌نبودن واقعا..  بخاطر رفتار پدر مادرا ...

من دو تا خواهر دو قلوی کوچکتر داشتم خدا شاهده اصن نفهمیدیم چطور بزرگ شدن ولی الان از روز اول فقط استرس وترس. دیگه ضعف اعصاب گرفتیم

باور میکنی تو یه سال یه عالمه از موهام سفید شده😢آنقدر بهم فشار میاد دست تنها شهر غریب 24 ساعته تو خونه خوابم نداره حداقل دوساعت برا خودم باشم 😭

همش جیغ داد گریه بهم ریختن خونه بد غذا بودنش 😓

2738
باور میکنی تو یه سال یه عالمه از موهام سفید شده😢آنقدر بهم فشار میاد دست تنها شهر غریب 24 ساعته تو خ ...

میفهممت پسر منمشب ساعت یک میخوابه صبح ساعت ۱۲ بیدارمیشه دیگه نمیخوابه تا شب

کلیم سر غذا خوردن اذیت میکنه یه حموم نمیتونم برم

میفهممت پسر منمشب ساعت یک میخوابه صبح ساعت ۱۲ بیدارمیشه دیگه نمیخوابه تا شب کلیم سر غذا خوردن اذیت ...

کاش پسر منم تا 12 می‌خوابید 2 شبم بخوابه 7 بیداره😑

پسرم منم ٢٣ماهشه جيشم نميگه 😐 لجبازي كه نگو  فقط با بچه ها خوب بازي ميكنه  شير خودمم م ...

عزیزم پسرت کامل حرف میزنه؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️