2733
2739
عنوان

شوهرم قرص خورده

| مشاهده متن کامل بحث + 2169 بازدید | 87 پست
از هرکدوم ازون قرصا ک نوشتم ی ورق

خب خیانت کرده لو رفته خواسته تا رسوا و بی آبرو نشده خودشو بکشه تا همه دلشون بسوزه بگن زنش اذیتش کرده

میشه لطفا یه صلوات برام بفرستین مشکلااااااتم حل بشه؟😘

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

مطمئن باش اگه اون همه ورق قرص میخورد تا الان معدش خونریزی میکرد 

انسان خوبی باش ولی وقتتو برای اثباتش ب دیگران تلف نکن🤷‍♂ الهی یهویی همونی ک دلتون❤میخواد بشه                                اگه ی وقت حرفی چیزی گفتم ک ناراحتتون کردم بدونید بی منظور بوده و بادلای مهربونتون ببخشیدم🤦‍♂️🌹🙏
2728
ایشالا ب حال من دچار بشین همتون 

واه چته نفرین میکنی کلی بالا راهنماییت کردم دیگه وقتی نشستی پای گوشی کاری نمیکنی آدم شک میکنه درست حرف بزن💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️
2738

اسی توروخدا زنگ بزن 115 تا دیر نشده

دارو وارد خونش بشه دیگه نمیتونن کاری کنن و معدشو شستشو بدن

بیشعوری حماقت نیست و بیشتر بیشعور ها  نه تنها احمق نیستند که نسبت به مردم عادی از هوش و استعداد بالاتری برخوردارند . خودخواهی ، وقاحت و تعرض آگاهانه به حقوق دیگران که بن مایه های بیشعوری هستند بیشتر از سوی کسانی اعمال می شوند که از نظر هوش ، معلومات ، موقعیت اجتماعی و سیاسی و وضع مالی اگر بهتر از عموم مردم نباشند بدتر نیستند  دنیا به کام بیشعور هاست و گویی سالهاست بیشعورهای جهان متحد شده اند.                                                    کتاب بیشعوری - دکتر خاویر کرمنت
چرا هممون!؟😒

مریضه💎

من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞21آذر99 بی بی چکم مثبت شد خدایا هزاران بارشکرت😍😍پسرم مبتلا ب هیپوسپادیاسه سوالی داشتین خوشحال میشم بتونم کمکتون کنم اگر اطلاعاتی هم در این زمینه دارین ممنون میشم بهم بگین❤️

عزیزم من تاپیکای قبلتونم خوندم 

اینا فکر کنم خانوادگی سرو گوششون میجنبه 

اگر میخوای بچه دار بشی حتما بیشتر رو این موضوع فکر کن 

الان هم پدر شوهرتون زیر ابی میره 

هم خواهر شوهرتون خیانت کرده 

و هم شوهرتون چند بار زیر ابی رفته 

حتما قبل از بچه دارشدن مطمئن شو و یه مشاور برو 

اللن در حده چت و اینستا و این حرفاس بعدا اگر این خیانت جسمی هم بشه  ایااگر فرزندی داشته باشی تاب تحملشو داری 

میشه برا حاجت دلم یه صلوات بفرستید تمنا میکنم 💟
2706