2733
2734
عنوان

خانوما راهنماییم کنید خواهشا

87 بازدید | 7 پست

من این ماه میخواستم اقدام کنم برا نی نی اما از کرونا به شدت میترسم یه حسی میگه اگه باردارشم کرونا میگیرم میمیرم   از اسفند به جز خونه بابام جایی نرفتم همسرمم خیلی اصرار داره بابا بشه همش میگم این ۹ ماه تو خونه میمونم اما برا زایمان که میرم بیمارستان نکنه کرونا بگیرم تورو خدا بگید اگه جای من بودین چکار میکردین؟؟

میشه برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنین😘😘🥰🥰🥰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

حسرت به دلم مونده شوهرم بگه فلان کار رو دلش میخاد 

کلا مثل سیب زمینی هست یه مشکلی هم بوجود بیاد میگه ولش کن زمان حل میکنه

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2728

وای عزیزدلم این همه نگران نباش، لذت مادر و پدر شدنو با این افکار منفی از خودت نگیر گلم، بالاخره اینکه آدم کرونا بگیره یا نگیره ربطی ب باردارشدن و این چیزا نداره، تو هر شرایطی ممکنه اتفاق بیفته، ان شاالله خدا بخواد تا شما باردار بشی و تا 9 ماه دیگه ان شاالله ک همه چی خوبه،نباید همش ب خواسته شوهرت نه بگی، ازت سرد میشه

وای عزیزدلم این همه نگران نباش، لذت مادر و پدر شدنو با این افکار منفی از خودت نگیر گلم، بالاخره اینک ...

چقدر شما انرژی مثبت دادین مرسی 

میشه برا حاجتم یه صلوات مهمونم کنین😘😘🥰🥰🥰
چقدر شما انرژی مثبت دادین مرسی 

آره بابا، کلیپهای انرژی مثبت نگاه کن، از لحظه لحظه عمرت استفاده کن، خدا روشکرکن ک خدا همسر خوبی نصیبت کرده ک شرایط تو درک میکنه، باور کن خیلیا تو  حسرت داشتن ی بچه ان، این لذتو از خودت نگیر گلم

2738