2737
2739
میشه لطفا دعام کنید مشکلم حل بشه؟

معلومه که میشه عزیزم ان شاءالله مشکلت زود حل بشه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
لطفأ برای داداشم دعا کنید داره نابود میشه لطفأ براش دعا کنید خدا گره مشکل رو باز کنه😭

ان شاءالله که خدا خودش ختم به خیر کنه

صادق باش مثل اون سیگاری که روش نوشته سرطانزا نه مثل اون آبمیوه آشغالی که روش نوشته صددر  صد طبیعی ❤ السلام علیک یا ابا عبدالله❤
من😔💔

ای جان شما چی الهی که به حاجت دلت برسی

ای جان شما چی الهی که به حاجت دلت برسی

من داغونم داغون

من باختم،همه چیم باختم

واقعا محتاج دعام

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
2738
من داغونم داغون من باختم،همه چیم باختم واقعا محتاج دعام

چی شد عزیز 

منم دعا کن این ماه مامان بشم

ان شاالله که همین روزا مامان یه نی نی یه سالم و صالح و خوش روزی باشی آمین

جدا شدم تاپیک یکی به آخرم

عزیز دلم نمیدونم چی بگم اما گذر زمان آرومت میکنه بهت قول میدم میدونی منم شرایط تو رو داشتم

عزیز دلم نمیدونم چی بگم اما گذر زمان آرومت میکنه بهت قول میدم میدونی منم شرایط تو رو داشتم

تو دوستش داشتی یا ازش فراری بودی

💖 من شاهکار خلقت خداوند هستم و لیاقت بهترین ها رو دارم 💖😍💖 خداوندا بی نهایت سپاسگزارم💖
تو دوستش داشتی یا ازش فراری بودی

راستشو بخوای خیلی دوسش داشتم هر شب گریه هر شب آه حسرت منم تو عقد بودم زنگ میزدم ور نمیداشت آخه میدونی ۴ سال بدون هیچ دلیلی گذاشت رفت ا سال ثبر کردم نیومد ۲ سال صبر کردم نیومد خودم اقدام کردم ولی الان خدا رو شکر میکنم که داره زود تموم میشه اون لیاقت منو نداشت

2706