2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

توی نوزادی گذاشته باشنش سرراه

بعد یه خانواده متمدن پولدار به فرزند خوندگی گرفته باشنش

بعد سالها خودشون برن خارج این بمونه اینجا بیاد با یه نی نی سایتی ازدباج کنه 

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر
توی نوزادی گذاشته باشنش سرراه بعد یه خانواده متمدن پولدار به فرزند خوندگی گرفته باشنش بعد سالها خو ...

🤦‍♀️😁😂لابد اون نینی سایتی هم تو باشی 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍
2738
🤦‍♀️😁😂لابد اون نینی سایتی هم تو باشی 

نه

من خاک تو سر شوهر دارم

البته خب ر ی د م با انتخابم 🤣

هی سر به راه تر ، هی سر به زیر تر ، هی گوشه گیر تر /  هر لحظه خسته تر ، هر لحظه تلخ تر ، هر لحظه پیر تر

مرد خوب مردیه ک بخاطر خانوادش آزارت نده و مجبورت نکنه ک لحظات شیرین زندگیتو بخوای با خانوادش تباه کنی

هیجدهم تولد شوهرمه و من یک ماهه با خانوادش قطع ارتباطم طوریکه هشمونو تک تک بلاک کردم چون پشت سر منو مادرم خیلی حرف میزنن خسته شدم از دورویی هاشون توو روم خوبن پشتم حرف میزنن منم وقتی دلم بشکنه عزیزترینمم میزارم کنار اینا ک هیچیم نیستن

من سه ساله ازدواج کردم دریغ از یه کمک ب پسرشون برای زندگی ساختن 

منو مامانم تنهایی جهاز خریدیم  خونه اجاره کردیم انقد تنها ام ک انگار من مورد داشتم و اینا لطف کردن منو گرفتن ینی همیچین حسی بهم دادن بعد شوهر آشغالم میگه تولدشو بریم خونه ی ننه جونش جشن بگیریم اوووووقق🤢🤢🤮🤮