2733
2739
عنوان

کمک واسه جهیزیه+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 726 بازدید | 51 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

پارس خزر؟ 

آره گلم 7 ساله دارم شاید 7 بار استفاده نکردم 😄

ولی کلا اتو چیز پیچیده ای نیست یه مخزن آب و بخاره دیگه چیکار باید بکنه

صبح امروز کسی گفت به من.     تو چقدر تنهایی،گفتمتش در پاسخ تو چقدر حساسی،تن من گر تنهاست دل  من با دلهاست دوستانی دارم ببهتراز برگ درخت یاد شان در دل من قلبشان منزل من صافی آب مرا یاد تو انداخت رفیق.                                                      عشق از این بیشتر؟ که تو لبخند بزنی و من برای چال گونه ات بمیرم                                                           تو چشمات می خوام غرق شم روز و شب هواتو تنفس کنم زنده شم به حدی اسیرم کنی تو چشات با تو از زمین و زمان کنده شم نباشی بپوسم تو حجم خودم تو تنهاییام بی تو نابود شم حصاری بکش از خودت دور من می خوام به تو یک عمر محدود شم
2731
فوما تو دیجی کالا ببین همه راضین قیمتشم خوبه 

فوماا همسرم داره تو خونه مجردی آب ازش میریزه خوب نیس اونم گول نظرات دیجی رو خورد گزفتش 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 

ببین عزیزم اتو چیزی نیس ک براش نخوای هزینه کنی بهت توصیه میکنم تفال یا فیلیپس برداری حالا از مدل های ارزون تر و ساده ترش بود هم بهتره تا مارک های ناشناخته اگ بازم اصراذب انتخاب از بین این دو داری گوسنیک شناخته شده تر هست 

دوستای گلم حدس زدم شناسایی شدم این کاربری رو میترکونم با اسم دخترم مجددا عضو میشم 
اصلش که یک و خورده ایه قیافشم ندوس😅

نمیدونستم اینقد گرون شده 😐

من ۱۸۰ گرفته بودم 😁

😍😍 یه مامان شاد پر انرژی که با وجود دوتا پسر شیطون پر جنب جوش سعی داره از جوونیش لذت ببره 😉😍در حال رسیدن به هدف های زندگیم هستم 🙅‍♀️
2738
ببین عزیزم اتو چیزی نیس ک براش نخوای هزینه کنی بهت توصیه میکنم تفال یا فیلیپس برداری حالا از مدل های ...

اخه اونقد بنظرم استفادم نمیشه باتوجه به اینکه الان خونه مامانم اینام زیاد استفاده ندارم گه گداری فقط

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
اخه اونقد بنظرم استفادم نمیشه باتوجه به اینکه الان خونه مامانم اینام زیاد استفاده ندارم گه گداری فقط

البته بستگی ب همسرت هم داره ک تیپش چطوره. اما خب اگر استفاده چندان نداری همون گوسنیک خوبه 

البته بستگی ب همسرت هم داره ک تیپش چطوره. اما خب اگر استفاده چندان نداری همون گوسنیک خوبه 

اونکه همش تیشرته تیشرتم اتو نمیخاد😁

به پشم های خود بیاموز...هرچیزی ارزش ریختن ندارد  
فوماا همسرم داره تو خونه مجردی آب ازش میریزه خوب نیس اونم گول نظرات دیجی رو خورد گزفتش 

وااا ادم نمیدونم کی راست میگه کی دروغ ! ای بابا دیجی کالا هم دروغگو شده😐

💚 به امید خدا در تاریخ 9/9/99 💚اتفاقای خوبی برام می افته💚💃

400؟ مگه داریم اتو این قیمتی؟؟؟؟؟؟؟؟؟من چرا انقدر گرون خریدم پس؟؟؟؟ایا سرم کلاه گذاشتن؟؟؟؟؟اتوم تفال مدل 9785............ چرا من انقددر خنگم؟ تازه خیر سرم بهمن خریدم که ارزون بود 1.150.000 تومن

2706