2733
2734

دخترم ۱۵ ماهشه دکتر برای عفونت خونیش که زیاد بود ۳ تا سفازولین ۵۰۰ نوشته گفته یک ‌سومشو بزنیم پریشب یکیشو زدیم دیشب بردیم نزدن‌گفتن مسئولیت داره هر جا بردیم قبول نکردن الان نگرانم که چرا پریشب زدیم اصلا اگه این آمپول زدنش خطرناکه چرا دکتر واسه بچه نوشته ولی قبول نمیکنن😓

این یه برنامست برای بارداری وبچه داری خیلی خوبه 

همه مامانای بچه های هم سن بچه هاتون عضوشن ومیتونین با ماماناشون صحبت وتبادل نظر درمورد بچه هاتون کنین وسوال بپرسین

من عضوم به نظرم خیلی خوبه 

اگه خاستین از روی رنگ ابی میتونین نصب کنینبزنین روی این رنگ تا نصب شه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، 

خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

از چندتا دکتر دیگه هم مشورت بگیر زیر ۳ ۴ سال امپول زدن خطرناکه  

خیلی میترسم یکیشو زدیم براش اتفاقی بیفته آره دیشب هیچ جا قبول نکرد بردیم بیمارستان کودکان گفتن باید متخصصهای اینجا تایید کنن شوهرم راضی نشد گفت انگار قسمت نیست بیخیال😑

2731