2737
2734
عنوان

پسرم گریه میکنه میگه منو ببر بیرون

435 بازدید | 50 پست

دلم میسوزه براش.کجا ببرمش ک امن باشه به لحاظ کرونا؟بچم دایم خونس

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
واسش سرسره و تاب بخر اگر نمیخوای ببریش پارک

تاپ داره.با کلی اسباب بازی

ولی بهانه بیرون میگیره

قرار نیست هم نظر هم نبودیم دشمن هم باشیم😉 یاد بگیریم نظراتمونو محترمانه بهم بگیم ...دل همو نشکنیم

ماسک بزنید برید قدم بزنید

نزدیک پارک هم نبرش که نبینه دلش بخواد 

دوچرخه،سه چرخه هر چی داره ببر یه ساعت بازی کنه

‏نظر همه محترم نیست! این یک سفسطه ساده لوحانه‌ست که میگه نظر همه محترمه، درستش اینه که «همه حق بیان نظرشون رو دارن» نه این‌که نظر همه محترمه..
2738

جلو در تو کوچه ، یا یه کم تو یه خیابون خلوت نزدیکتون قدم بزنید ما یه بلواری داریم پشت خونه همیشه خلوته من گاهی میبرمش اونجا دوچرخه بازی میکنه 

کاربر آشغالی که به پدرم توهین کردی بدون من هنوزم دارم برای تمام مرده هات و جدُآبادت لعنت میفرستم ، حتی اگر تو فراموش کنی اما یکی هست که هرروز داره تن مرده هاتو تو گور میلرزونه ، بی همه چیز🤬🖕🏻
پشت بام  بعد سفره اینا پهن کن چایی و...بخورین اونم بازی کنه

بعدشم بیفتن پایین🙄آخه پشت بوم جا بچه نیست که عزیزم

گاهی در یک مکان تاریک هستی و فکر می کنی مَدفون شده ای اما در واقع تو را کاشته اند 🌱 “کریستین کین”

الهی بمیرم ...

پسر منم تا در باز میشه میدوئه سمت در که بره بیرون درو که میبندیم انقدر گریه میکنه . گوله گوله اشکاش میاد بچم😔😔😔😔😔

خدا کرونا رو خودت از بین ببر . کاری از کسی بر نمیاد .....

خون می چکد از دیده درین کنج صبوری                                               این صبر که من می کنم افشردن جان است

ببخشید چون برای خود ما پیش اومده. اصلا نبرینش بیرون 

ما بعد ۴ ماه دخترم رو بردیم خانه بازی   از پری روز تب داشت و گلاب به روتون اسهال. نصف عمر شدیم تا خوب شد و خدارو شکر اون مریضی نبود. 

گریه کنه بهتره تا دور از جون مریض بشه. 

قانعش کنین  همین. 

افتادگی آموز اگر طالب فیضی                                هرگز نخورد آب زمینی که بلند است.
2706