2733
2739

سلام دوستان

وقتتون بخیر

من تعدادی داروی بلااستفاده در منزل دارم که هنوز تاریخ مصرف دارن. 

عکس و تاریخ انقضا و تعدادشون رو مینویسم

عزیزی اگه به این داروها نیاز داره و تهرانه لطفا بهم بگه

ممنون میشم از پیجم حمایت کنید: @abjinanaz                                           

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
استرادیول والرات خارجی ۱۶ دانه ( ا ورق و نصفی) ایرانی ۱ ورق هیدرولازین خارجی یک جعبه ۱۰۰ تایی

سلام عزيزم خوبي من شياف هارو با استراديول ميخام تهران هستم کجا بيام ازت بگيرمش ممنون ميشم جوابمو بديد خيلي بهش نياز دارم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
پودر اینوفولیک ۱۹ ساشه متیل دوپا ۶ ورق آمپول پرولوتون دپو ۵۰۰ میل ۳ عدد

قيمت شياف و استراديول رو هم بگو عزيزم

خدایا....معجزتوبهم نشون بده ...خیلی منتظرم  برای نی نی دارشدنم صلوات میفرستی خاهری ؟دعاکن نی نی رو سالم بغلم بگیرم خاهری ...
سلام عزيزم خوبي من شياف هارو با استراديول ميخام تهران هستم کجا بيام ازت بگيرمش ممنون ميشم جوابمو بدي ...

سلام عزیزم

من سمت ستارخان هستم. شما کجا هستی؟

2740
سلام عزیزم من سمت ستارخان هستم. شما کجا هستی؟

من تهراني نيستم درمانم رو تهران انجام ميدم من تهرانپارس فلکه دوم اونجا ميام 

من تهراني نيستم درمانم رو تهران انجام ميدم من تهرانپارس فلکه دوم اونجا ميام 

امکانش رو داری بیای سمت ستارخان؟ یا با اسنپ برات بفرستم و با شرمندگی هزینه اسنپ با شما باشه

عزیزم هدیه است! شما فقط واسم دعا کن و یه فاتحه بخون واسه همسرم

قربونت برم بله تعداد رو خوندم بيشتر همه ب شياف ها و استراديول نياز دارم ...براي فوت همسرت اصلا صحبتي نميتونم بکنم من چند وخت پيش خوندم تاپيکاتو کاش کاري بتونستم برات انجام بدم جز دعا و فاتحه و صلوات براي شوهرت اميدوارم جاش توي بهشت باشه خدا ب دله تو ام صبر بزرگي بده

امکانش رو داری بیای سمت ستارخان؟ یا با اسنپ برات بفرستم و با شرمندگی هزینه اسنپ با شما باشه

بله حتما من خودم هزينه اسنپ و صد البته اگع بخايد  هزينه داروهارو پرداخت ميکنم من شرايطشو ندارم ک اصلا بيام اون سمت بخدا يعني بلد نيستم وگرنه ميومدم

قربونت برم بله تعداد رو خوندم بيشتر همه ب شياف ها و استراديول نياز دارم ...براي فوت همسرت اصلا صحبتي ...

ممنونم عزیزم

بزرگترین لطف رو بهم میکنی

بله حتما من خودم هزينه اسنپ و صد البته اگع بخايد  هزينه داروهارو پرداخت ميکنم من شرايطشو ندارم ...

قربانت عزیزم

بهت درخواست دوستی میدم که آدرس و زمان رو بهم بگی

من فردا عصر میتونم برات بفرستم چون باید برم از خونه خودم بردارمشون

2706