2737
2734
عنوان

کسایی که میگن دختر وپسرها الان خودشون آشنا میشن بیان🙂

| مشاهده متن کامل بحث + 661 بازدید | 73 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی ؟ چطوری شد 

خب رفتم تو چند تا سایت ثبت نام کردم. بعد 9 ماه سرو کله زدن و داشتن پیشنهادای بیخود با همسرم اشنا شدم و بعد 5 ماه ازدواج کردیم. شاید رمز موفقیت منو شوهرم صداقت بود از اول اشنایی

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره

دانشگاه. سرکار. اینستا. بیرون.. چه فرقی داره مهم اینه طرف بهت بیاد. اخلاقش خوب باشه.. وگرنه کسی که آدم درستی نباشه از طریق سنتی ام باهات آشنا بشه باز اخلاقش میمونه تغییر نمیکنه

بهترین کاری که کردم باور داشتن خودم بود💛🍒🎈
2738
كدوم يكي شون يادمه دو بار ازدواج كرديد و راضي هم نبوديد هر دوبار 

یکیش ک سنتی بود باز پسر دوست بابام بود 

اون دومی باز پسر دوست بابامه و سه ماه رابطه داشتیم و بعدش عقد کردیم

مشکل منم نه اونا 

دوتاشون هرکس جا من بود   با شون ازدواج میکرد زندگیشو میکرد  

دانشگاه. سرکار. اینستا. بیرون.. چه فرقی داره مهم اینه طرف بهت بیاد. اخلاقش خوب باشه.. وگرنه کسی که آ ...

یعنی اون بیاد جلو پیشنهاد بده ما قبول کنیم

اونهایی که الکی سر صحبت باز میکنند یا نخ میدن چی؟؟

تیکر رسیدن به ارزوهام در روز تولدم❤❤
هر کجا که آشنا بشی حتی خواستگاری سنتی رو پیشونی طرف که اخلاقشو نوشته باید آشنا بشی بشناسی طرف تو.

میش بیای آخرین تاپیکم😊😊

یه صلوات واسه حاجتم میفرستی خدایا یه حس پاک و واقعی و دوطرفه بین منو اونی که بهش علاقه دارم قرار بده بهم برسیم و خوشبخت بشیم😍😍😍
ثبت نام تو سايت ؟؟؟جدا ؟كدوم سايت 

چند تا بود. دو همدم. شیدایی. توران. بهترین همسر.... ولی خیلی باید حواس جمع باشیم چون 90 درصد دنبال هوسن. ولی خب بازم جای خوبیه. الان خواهرمم تو سایت شیدایی با یکی اشنا شده قراره ازدواج کنه این روزا.. به نظرم جای خوبیه که کسیکه مد نظرمونه پیدا کنیم اما با کلی زمان 

ارزش انسان به اندازه ی حرفایی ست که برای نگفتن داره
2706