2737
2734
عنوان

تاحالا شوهرتون بهت گفته بخاطر خوشگلیت گول خوردم گرفتمت

| مشاهده متن کامل بحث + 3131 بازدید | 160 پست

شوهرم من فکر میکنه خوشگلتر از منه در صورتی که اینطور نیست همه میگن من از اون سر تر هستم حتی موقعی که ارایش کامل وشینیون دارم اصلا مرا ندیده .اوایل ناراحت میشدم ولی دیگه اصلا برام مهم نیست

خدا لعنت کنه همه ی زن ومردهای متاهل خیانتکار را

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خخخخ من باید چی بگم بهش شوهرم هم خوشتیپ هم خوش قیافه و خوش هیکل  من خودمم هیکلم و تیپم خوبه فق ...

عمل عمل 

تازه من بینیم عیب نداره اما دلم میخواد عمل کنم 

اونم تو سی سالگی 

نصف عمر با یه قیافه نصف باقیش قیافه جدید 

2728

زیبایی خیلی سلیقه ایه...خیلی ها خودشون رو زیبا میبینن در حالیکه شاید از نظر دیگران خیلی معمولی شاید هم پایین‌تر از معمولی باشن ...بسیاری هم خودشون رو معمولی میبیننن در حالیکه از دید دیگران فوق العاده ب نظر میان....اما همه زیبا هستن در کل 

.دوس دارم همسرم خوب شه معجزه شه و سنگای کلیه ش از بین بره و دیگه هیچوقت سنگ نسازه...
2738
گاهی وقتا بهم میگه طلاقت میدم من نمیتونم نگهت دارم هرروز استرس میکشم..دیوونس گگ

ایشون دیونه نیست. خیلی دلم برا شوهرت سوخت . چقدر استرس میکشه خواهش میکنم خیلی سریع و جدی اخلاقت را درست کن .شوهرت خیلی مظلومه

شوهرم من فکر میکنه خوشگلتر از منه در صورتی که اینطور نیست همه میگن من از اون سر تر هستم حتی مو ...

منم اوایل نانزدیم هردوطرف نیگفتن ک تو از نانزدت سرتری و من خیلی از نامزدم دلسرد میشدم..درحالی ک چشم و تمام احجزای صورت شوهرم  خیلی زیباست ولی من احزای صورتم معمولیه و درکل چهرم از اون زیباتره..البته من همیشه میگم زشتم و اعتماد بنفس ندارم

خخخخ من باید چی بگم بهش شوهرم هم خوشتیپ هم خوش قیافه و خوش هیکل  من خودمم هیکلم و تیپم خوبه فق ...

حتما که نباید زشت باشه بزنی تو سرش 

چون این خانم ناراحت میشه از حرف شوهرش 

میگم اگه شوهر من میگفت گول خوشگلیتو خوردم اخلاق نداری هیچی نداری

منم میگم تو خوشگلیم نداری  من گول چیتو خوردم زنت شدم حیف من

شماهم زیاد حساس نباش رو بینیت از دماع من زشتر وگنده تر که نمیشه یا فوقش عمل کن

که من خودم وحشت دارم از اونورم  دور ازجون شما خودمو میگم دوروز دنیا اخرش میره زیر خاک براهمون عمل نمیکنم 😂😂😊

خدایا شکرت 🙃
2706