2733
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

عزیزم من پدرم از دست دادم اما وقتی به این فکر میکنم که منم قراره روزی بمیرم و نه تنها من بلکه همه ی ادمایی  که میشناسم قراره بمیرن وقتی به این فکر میکنم که این قانون  طبیعته  آروم  میشم 

2738

کلا که نه ولی خاک سرده اویل خیلی بد بود دلم میخواست بمیرم وقتی خونه بدون پدرم بود وبه بعد مشکلات دیگه پدر ک نباشه زندگی معنا نداره اما دیگ چه میشه کرد خداوند امانت میده بعدم پس میگیره من جلو خودم پدرم فوت کرد خیلی ضربه بزرگی خوردیم اما خاک سرده فراموش نمیشننن هیچ وقت اما عادت به نبودنش میکنی

خیلی سخته مجبوری عادت کنی ولی فراموش هیچ وقت من هر دو رو از دست دادم 

الاهییی من الان مدام ترس دارم اخه پدرم که نیس دیگه مادرم همیشه ترس دارم زبونم لال طوریش بشه خیلی سخته واقعا متاسفم برات وخداوند رحمت کنه پدرمادرتو عزیزم

میشه بیشتر راهنمایی کنید چون من بتازگی بابامو از دست دادم

جای خالی پدر تو همه مراحل زندگیت حس میکنی ولی مجبوری با این شرایط کنار بیای چون کاری از دستت برنمیاد فقط و قرآن و حیرات آرومت میکنه

میشه بیشتر راهنمایی کنید چون من بتازگی بابامو از دست دادم

خدا بیامرزه پدرتون منم پنج سال پیش پدر مهربونم فوت شد اوایل واقعا سختم بود ولی سعی میکردم براش قران بخونم چون هم اروم تر میشدم هم ثوابش به روح پدرم میرسید عزیزم با گذر زمان اروم تر میشی میگن خاک مرده سرده با گذشت زمان از سوگواری میای بیرون خدا بهت صبر بده وسایه  وعزیزانت بالا سرت باشه  

2706