2737
2734
عنوان

بوررررس بازا بیاین👏👏

244 بازدید | 25 پست

سلام ما ۳۰میلیون پول پس انداز الان داریم میخوایم وارد بازار بورس بشیم میشه هر کی هرچی راجع به بورس میدونه بیاد بگه واینکه الان بازدهی کدوم سهام وارزش وسوددهیش بیشتره؟؟؟کی الان تو بورس هست؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

سی تومنشو نرو تو بورس 

با پنج تومن شروع کن 

تو که بلد نیستی ضرر میکنی

فرزندانم همیشه طلاق بگیرید و به فرزندان خود طلاق را بیاموزید، باشد که رستگار شوید❤️اللهم صل علی محمد وال محمد وعجل فرجهم❤️ هر کی صلوات فرستاد برسه به امام زمان(عج)❤️🌹فرزنداااااااانم امضای من واقعی نیست و فقط تیکه کلامه، اخه کی پیدا میشه با حرف من طلاق بگیره خب
اموزش ببین وگرنه خیلیا با ۳۰ تومن پول اومدن با ۲۲ تومن خارج شدن

کیمیا جان یه سوال ممنون میشم کمکم کنی🌹

دیروز به اشتباه مقدار زیادی وتجارت خریدم، ممکنه نظرتو بگی و وسکاب و وبملت رو هم نظرتو بگو لطفا، یه دنیا ممنونتم عزیزم🌹❤️

2740
کیمیا جان یه سوال ممنون میشم کمکم کنی🌹 دیروز به اشتباه مقدار زیادی وتجارت خریدم، ممکنه نظرتو بگی و ...

عزیزم من این سهمارو‌ندارم

وبملت بلندمدتی خوبه

اما اگذ کوتاه مدت خریدی خب باید دقیق تحلیل شه

تو تاپیک اخرم سوال دارین بپرسین

دوستای گلم من خیلی یکسالی میشه تو بورسم تاپیک هم زدم سوالی داشتین در خدمتم 

گروه تلگرامی هم داریم 

اسمش هست تالار بورس تبسا ....

استارتر عزیز همسر من تحلیلگره بازاره و سبد گردان خواسی بیا مشاوره بگیر 🌷

پسرعمه همسرم تحلیل گر بازار بورسه ولی واسه کلاساش ۲میلیون میگیره آموزش بده امروز کد بورسی گرفتم ولی دو دلم چون اگه کامل وارد بورسش نکنم پس اندازمو خرد خرد خرج میشه ازش 

2706