2737
2739
عنوان

وااااااااای خداااااااااا موووووووششششش😬😬😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 68 پست

ببین اسی ی چی میگم فقط گوش کن من تاپیک‌زدم چن روز پیش خونه منم موش بود دوروز پیش گرفتیمش ی دونه کوچولو بود بخدا س روز آواره بودم اینور اون ور از ترسم تله چسبی نخر می نمی ارزه دوتا خریدیم موش میدی روش پنیر پفک خیار میخورد و میرفت لعنتی تله ازاین قدیمی ها گرفتیم ی شب شکار شد

کاربری سوممه کلا فعالم و دراین راستا تلاش میکنم امیدوارم ب ی جای خوب برسم 😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
حتما بچه ها درو باز گذاشتن اخه دور بر زمین افتادس

دور تا دور خونتون رو از بیرون توی کوچه روغن سوخته ی ماشین بریزید حتی مورچه و عنکبوت هم نمیاد دیگه

چسب موش بذار راحت ترینشه

میتونی از پفک برا ب دام انداختنش استفاده کنی ی دونه بذاری وسط چسب و منتظرش بمونی تا بیاد بخورتش و هورااااا

ببین اسی ی چی میگم فقط گوش کن من تاپیک‌زدم چن روز پیش خونه منم موش بود دوروز پیش گرفتیمش ی دونه کوچو ...

از این تله ها دارم چی بزارم   زود تر بیفته

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
دور تا دور خونتون رو از بیرون توی کوچه روغن سوخته ی ماشین بریزید حتی مورچه و عنکبوت هم نمیاد دیگه چ ...

روغن سوخته واقعا حتما انجام میدم ممنون

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2738
چسب موش بگیر ،روی مقوا بزن یه چیز بودار مثل قاووت و.... بریز روی چسب بذار سر راهش

یه مدلش هست آماده س لازم نیس بچسبونی به کاغذ و اینا خودش روی کارتنه بازش میکنی میزاری حتی میگن دیگه لازم نیس پسته ای چیزی بریزی روش که موش بیاد چون خود بوش جذبش میکنه. رنگ و ابزاری دارن

فقط هم تله رو از کناره دیواربزار این وسط خونه نزاری یا وسط آشپزخونه چون مسیر حرکت موش فقط کناره دیوار اینا تجربه سه روز پیش ماست اگ میخوای موش سریع شکار کنی ب حرفم گوش بده ی تیکه گوشت مرغ کوچیک کباب کن بو بگیره و بزا روتله تله رو بزا کنار دیوار ببین چجور تو دام میفته

چسب موش استفاده نکن 

چون موش وقتی میفته روش ، زجر کش میشه و واقعا گناه داره

اگه تونستی تله قدیمی که چوبیه پیدا کن چون مرگش آنیه

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
روغن سوخته واقعا حتما انجام میدم ممنون

بله ما ی مدت تو ی شهر کوچک بودیم بعد من می دیدم هر از گاهی این همسایه ها دارن ی چیزی می ریزن دور خونشون اولش فکر کردم اینا اهل جنبل و جادو هستن بعد صاحب خونمون برام توضیح داد ک چ خبره

چسب موش استفاده نکن  چون موش وقتی میفته روش ، زجر کش میشه و واقعا گناه داره اگه تونستی تله قد ...

اره این چوب یا خوب تله کتابی چسبی ها واقعا بدرد نخوره ما دوتا خریدیم فقط پول حیف کردیم منم دوروز پیش گرفتم ی موص