2733
2739
عنوان

وااااااااای خداااااااااا موووووووششششش😬😬😢😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 604 بازدید | 68 پست
ببین اسی ی چی میگم فقط گوش کن من تاپیک‌زدم چن روز پیش خونه منم موش بود دوروز پیش گرفتیمش ی دونه کوچو ...

دقیقا ولی تله کثیف کاری داره

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بچهااین چسب هابره سوسک ریزاشپزخونه هم کارامدداره؟

واسه اون سوسک ریزا فقط سم چغندر یعنی نابودشون میکنه 

وزن فعلی ۶۲   وزن هدف ۵۹ 😍 انشالله به راحتی میرسم بهش 😉🥰
2731
سم موش بریز روی پفک بزار روی صفحه اماده چسب موش اصلا هم دستت به طعمه نخوره بزارش تو مسیری که فضله ری ...

شوهرمو فرستادم بره بخره خدا کنه زود بیاره مرسی عزیزم

دقیقا ولی تله کثیف کاری داره

نه اصلا کثیف نمیشه چیزی 

چون به گردن یا کمر موش ضربه میخوره و میمیره 

هیچ خونی نمیاد 

فقط با دستکش جدا کنید از تله 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
عیب نداره فقط الان بگیره 😢

یه مدت پیش حدس زدم تو حیاطمون موش بعد شوهرم تله گذاشت بعد تقریبا دو ساعت دیدم آره گرفتتش ولی صحنه خیلی بدی بود... بعد انداختش بیرون حیاط با پودر دستی شستم

اینجا تبادل نظر میکنیم محترم باشیم💜👤 یه وقت دیدی جواب کاربر بی منطق ندادم چون اصلا ریپلای شو نخوندم جواب آدمهای مریض نباید داد😊 نی نی یار محترم صدا میزنم رسیدگی کنه😆
2740
بله ما ی مدت تو ی شهر کوچک بودیم بعد من می دیدم هر از گاهی این همسایه ها دارن ی چیزی می ریزن دور خون ...

ب

به شوهرم گفتم گفت میرم از تعویض روغنی شب میگیرم میارم مرسی گلم

نه اصلا کثیف نمیشه چیزی  چون به گردن یا کمر موش ضربه میخوره و میمیره  هیچ خونی نمیاد& ...

اخه ما قبلا امتحان کردیم زمین خونی شد کثیف کاری شد     بعدش شستم حیاطو

یه مدت پیش حدس زدم تو حیاطمون موش بعد شوهرم تله گذاشت بعد تقریبا دو ساعت دیدم آره گرفتتش ولی صحنه خی ...

اره باباباید تمیز کنی حسابی من به خدا جمعه همه خونمو ریختم بیرون تمیز کردم حالاباز دوباره😭😭😭

نه اصلا کثیف نمیشه چیزی  چون به گردن یا کمر موش ضربه میخوره و میمیره  هیچ خونی نمیاد& ...

باور کن الان فقط میگم بگیره عیبی نداره همرو دوباره تمیز میکنم

اخه ما قبلا امتحان کردیم زمین خونی شد کثیف کاری شد       بعدش شستم حیاطو

ای وای 

آهان پس شاید اینطوری هم بشه

درست میفرمایید 

ریشه را در خاک محکم کن که گاهی زندگی / پیشِ پایت آب، گاهی هم تَبَر می آورد 
ای جان  درکت میکنم

از ترسم بد تر میگم خدایا بچه نکنه اخه بچه بودم یادمه خونمون موش داشت واییییی یه عالمه بچه اورده بود موشه نمیدونی چقدر چندش بود 😩😩

2706