2733
2734

منم ب بدبختیییییی استفاده میکنم

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
اصلا مو میتونی دربیاری؟

باورت میشه دست و پامو نمیتونم؟فقط زیر بغل و بیکینی

اسممو به خاطر بسپارین خوشم میاد مثلا برم یه تاپیک بشناسنم😂اقا اعلاناتو چک میکنی میبینی همش لایک😑اقا خب یه چیزی بگین سرگرم شیم فقط لایک نکنین😑تاپیک عکس بود تگم کنیننننن😑😂تاپیکامم جواب بدین افسرده نشم.خیلی دوست دارم اسممو عوض کنم بذارم پیشولی ولی نمیشه(تو یک کیلومتریم گربه ببینم چراغم فعال میشه جیغ میزنمااا ولی همه چیم گربس😂)

من به راحتی میزنم اول دستاتو چرب کن با کرم بعد با یه کارد یکم جدا کن حالا تودستت مثل اسلایم باهاش بازی کن یکم بعد گردش کن حالا در جهت رویش مو با شستت بزن رو پوست و در خلاف جهت سریع برش دار

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
اصلا مو میتونی دربیاری؟

من کل پاهام و زدم

درتاریخ 99/9/9 من در بهترین شرایط زندگیم هستم                                                                                             چه کسی میداند که تو در پیله تنهایی خود تنهایی🦋چه کسی میداند که تو در حسرت یک روزنه در فردایی🦋پیله ات را بگشا🦋تو به اندازه پروانه شدن زیبایی💖اقایون مثلا محترم درخواست دوستی ندید
2738

وایی خیلی سخته ...

من بازوهام رو گرفتم فرداش بیدار شدم کبود شده بودن الان سه روز میگذره کم کم خون مرده هاش پخش شد به زردی میزنه ..اما غلق داره ..یاد بگیری خوبه ..باید تند تند کار کنی که آب نشه تو دستت بعد زیاد زیاد باید برداری ... 

چقدر دلمون پیشه کسایی که توی بیکاریاشون اسممون رو هم به زبون نمیارن💚💛🧡                                                              شکمم رو که میدم تو غیب میشه...خب آخه وقتی اونجا جا هست چرا باز ول میکنم میایی بیرون؟هووووم؟🤔                                              اگه میشه واسه رسیدن به حاجتم و خوشبختیم صلوات بفرستین دوستای مهربونم💚💛🧡 
من به راحتی میزنم اول دستاتو چرب کن با کرم بعد با یه کارد یکم جدا کن حالا تودستت مثل اسلایم باهاش با ...

مثلا یع بار جدا میشه دفعه دوم کلا شل میشه میچسبه 

بچه ها برای موهای دست و پا موم عربی خوبه ؟چون اپلیدی خیلی اذیتم میکنه. و یه چیز دیگه شما موهای صورتتون و برمیدارین؟

هرچه بیشتر به آدمها نگاه میکنم و آنهارا میشناسم بیشتر در می یابم که چرا خداوند به نوح گفت اول حیوانات را نجات بده.والا😶
اصلا مو میتونی دربیاری؟

شوهر من استاده موم انداختنه الان قراره از سر کار بیاد صورتمو اصلاح کنه 

خدایا هزاران مرتبه شکرت خدایا شکرت خدایا شکرت  که نا امیدم ون نکردی خدایا خودت دادی خودت مراقبش باش خدایا به همه اونایی که ندارن هم اولاد سالم و صالح نصیب کن برای سلامتی تو دلی همه و من یه صلوات بفرستین بی زحمت 😘😘😘 (الا بذکرلله تطمئن القلوب)
2706