2737
2734

فقط سوپرآمیل😍😍خیلی چربه و خوشمزه

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
الان داره همینومیخوره

خیلی تپل میکنه ها 

دخترکم🧡منو بابایي بی صبرانه منتظرتیم...❤️دِل آنا❤️خدایا شکرت بخاطر وجود سه تا فرزندم👨‍👩‍👦‍👦+👼🏻....وَ چِقَدر بی اندازه میخواهَمَت💍همسر خوبم...
دخترم هشت ماهشه هشت کیلوه.چهارماهه داره سوپرامیل میخوره

خوبه که البته پسرای من شش ماهشونه ۹/۶۰۰ هستن 

هم شیر خودم میدم هم سوپرآمیل 

خوبه که البته پسرای من شش ماهشونه ۹/۶۰۰ هستن  هم شیر خودم میدم هم سوپرآمیل

میگم عزیزم من قبلامیخریدم پودرش یه حالت زردوچرب داشت ولی الان اینطورنیست وپودرش حالت خشک گرفته شماهم اینطوره؟

2738
میگم عزیزم من قبلامیخریدم پودرش یه حالت زردوچرب داشت ولی الان اینطورنیست وپودرش حالت خشک گرفته شماهم ...

نه عزیزم همونجوره  شایدم شمارش که تغییر کرده واست اینجوریه یا فک میکنی