2737
2734
عنوان

خانوما میدونم خنده داره ولی با۳میلیون چی بخرم

| مشاهده متن کامل بحث + 2264 بازدید | 132 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ببين خانمي  داداشم ماه پيش ده تومن بهم داد براش خريدم  يك ماهه ٣ ميليون و ٤٥٠ سود كرد ي ...

چون بلد نیستم با دو تومن شروع کنم؟ 

شما چجوری یاد گرفتی؟

من حتی یه نفرم دورم نیست که بلد باشه یه راهنمایی کوچولو بکنه

بهترین دیالوگی که توی عمرم شنیدم:امروز می خواهم به مصاف تزویر بروم که بدترین آفت دین است. تزویر با لباس دیانت و تقوی به میدان می آید. تزویر سکه ای است دورو، که بر یک رویش نام خدا و بر روی دیگرش نقش ابلیس است. عوام خدایش را می بینند و اهل معرفت ابلیسش. و چه خون دلها خورد علی از دست این جماعت سر به سجود آیه خوان و به ظاهر متدین...💔
نه عزیزم منکه فک میکنم تا1500هم میره

ن تازه یه کم پول پس انداز کرده بودم  فکر میکردم میاد پایین طلا بگیرم اینطوری که خوابشو هم نمیشه دید 🤦😢😢

یکی گفت چرا خدا رو دوست داری🤔 گفتم تو عاشق کسی که هر لحظه میتونه مچت و بگیره ولی به جاش دستتو میگیره 
2731
مامان من 2تومن تو بانک داشت ماهی 11000تومن سود بهش میدادن.اوایل اردیبهشت 4تومن بهم داد ،براش سه تا س ...

داداش منم ده تومن بهم داد براش خريدم 

يك ماهه ٣٤٥٠ سود 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
مامان من 2تومن تو بانک داشت ماهی 11000تومن سود بهش میدادن.اوایل اردیبهشت 4تومن بهم داد ،براش سه تا س ...

میشه منم راهنمایی کنی چیکار کنم .یعنی سود واریز میشه به حسابش

2740
نه اصلا نه خودم سردرمیارم نه کسیو میشناسم

هيچ كاري نداره خانمي 

برو گوگل سايت سجام ثبتنام كن 

كار كردن توي صفحه ي بورس از اينستاگرام آسونتره 

منم خودم ياد گرفتم 

باردار نيستم تيكر تولد چهار سالگي پسرم♥️🧿♥️♥️
2706