2737
2739

واژن؟! 

بیکینی رو انجام دادم راضیم

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

مهلا:

سلامممم با یه سوتی دیگه من همونم که دایی مامانم اتوماتیک وار چشمک میزد 😂من اینو یه جایی خوندم به نظرم جالب اومد گفتم بفرستم از زبون خودش میگم براتون😊

تازه نامزد کرده بودیم که نامزدم که یه شهر دیگه بودن اومد دنبالم که بریم خونشون😍خلاصه دم رفتن مامانمم هی سربسته یه چیزایی رو توضیح میداد اخر سر گفت اصن نذار به شلوارت دس بزنه😳 خیلی ام تاکید داشت رو این موضوع منم که منظورشو نفهمیدم یه چشم بلند گفتم خلاصه ما رفتیم موقع خواب رسید😊منم که عادت داشتم شبا شلوارمو در بیارم با تاپ شورت بخوابم شلوارمو در اوردمو گذاشتم زیر بالشم تا نامزدم بهش دس نزنه😂چن روز که گذشت نامزدم منو اورد خونمون منم خوشحال از اینکه ب حرف مامانم گوش کردم پام به خونه نرسیده گفتم مامان اصن نذاشتم ب شلوارم دس بزنه در میاوردم میذاشتم زیر بالش🤣🤣وای خدا مگه داریم ادم اینقد خنگ🤣قیافه ی مامانم😐نامزدم🤣🤣🤣امیدوارم خوشتون بیاد اگه ادمین بذاره

#ســــــوتے_هاے_زَََنــــــونـــــــہ

➖➖➖⚜ @zaanone⚜➖➖➖

👠 مُُُنتظرِِ سوتے هاتون هَستیم👠    

👉♥️♠️ @admin_zaanone ♠️♥️👈

2738
وای حالم بد شد 😑😑😑😑درد داره شاید سیاه هم بشه .

انفاقا بیکینی بعد لیزر روشن تر میشه ها

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

واژن که داخلشه

🌸خدایا بدجور راضیَم ازت😍❤🌸                                            { مُتِعَهِد به یکقَلبِمِهربون }                                                 واسه خوشبختیمون و رفع مشکلاتمون صلوات میفرستی؟🙏🏻
2706