2733
2734
عنوان

خانمای که با شوهرتون دوست بودین

142 بازدید | 14 پست

چه مدت دوست بودین؟

چی شد که به ازدواج ختم شد؟

زمانی که دوست بودین تاچه حدی  در رابطه پیش رفتین؟

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ما 7سال .البته دوست نبودیم.چون تا 3سال ک من اصصصلا یه کلمه هم جوابشو ندادم گوشیم دست مامانم دادم.بعد 3سالم هیچوقت همو ندیدیم مگه اتفاقی بیرون میرفتم با مامانم میدیدمش

2ماه ب ازدواجمون فقط رو در رو باهاش حرف زدم در حد 10دقه جلو دانشگام اونم با حضور دوستام تازه.

خانوادم راضی نبودن یکسالم طول کشید ک راضی شن و مدام میومدن خواستگاری بعد رلضی شد مامانم از طریق مشاور حرم امام رضا و دوسال پیش ازدواج کردیم 

دو سال و چن ماه دوس بودیم یبار اعصابم خرد شد گفتم دگ بات نمیمونم گف چرا گفتم برو با مامانت بیا از دوستی خستم اونم گف اوکی یهو سر ظهر رفت و با مامانش اومد

هنوووزم مادرشوهرم میگه چی بهش گفته بودی اونجور یهو اومد دنبال من ک بیاییم خاسگاریت

ما 7سال .البته دوست نبودیم.چون تا 3سال ک من اصصصلا یه کلمه هم جوابشو ندادم گوشیم دست مامانم دادم.بعد ...

چن سالته

کاش، هر دو به قول هایمان عمل می‌کردیم ،من برایت #آبنبآت_چوبی‌ می‌خریدم🍭تو برایم حلقه برلیان💍تو طعم عشق❤را میچشیدی و من،طعم تعلق را...
2738
دو سال و چن ماه دوس بودیم یبار اعصابم خرد شد گفتم دگ بات نمیمونم گف چرا گفتم برو با مامانت بیا از دو ...

جدی؟؟ چه باحال😂😂 چن سالش بود اون موقع؟

ما چهارسال دوست بودیم  سه ساله ازدواج کردیم

شما چن سالتون بود

2706