2733
2734
عنوان

عروسی خواهرمه

| مشاهده متن کامل بحث + 502 بازدید | 26 پست

آخرین خبر : فوتی‌های کرونا در ایران باز هم رکورد زد

تاریخ انتشار: 99/04/15 - 14:26

ایسنا/ سخنگوی وزارت بهداشت از مثبت شدن تست کرونای ۲۵۶۰ نفر دیگر در کشور طی 24 ساعت گذشته خبر داد و افزود: متاسفانه در این مدت ۱۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند که این تعداد بیشترین میزان از ابتدای شناسایی کرونا در ایران است.

دکتر لاری گفت: از دیروز تا امروز ۱۵ تیر ۱۳۹۹ و بر اساس معیارهای قطعی تشخیصی، دو هزار و ۵۶۰ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که یک هزار و ۲۹۵ مورد بستری شدند.

وی گفت: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۲۴۰ هزار و ۴۳۸ نفر رسید.

سخنگوی وزارت بهداشت افزود: متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۶۳ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جان باختگان این بیماری به ۱۱ هزار و ۵۷۱ نفر رسید.

وی همچنین ادامه داد: خوشبختانه تا کنون ۲۰۱ هزار و ۳۳۰ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستانها ترخیص شده اند.

به گفته وی، ۳۱۶۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

بنابر اعلام سخنگوی وزارت بهداشت، تا کنون یک میلیون و ۷۹۴ هزار و ۷۲۷ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

سخنگوی وزارت بهداشت با تاکید بر لزوم رعایت موازین بهداشت فردی و اجتماعی، فاصله‌گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک، گفت: استان‌های خوزستان، آذربایجان های غربی و شرقی، کردستان، کرمانشاه، هرمزگان، بوشهر، خراسان رضوی و ایلام در وضعیت قرمز قرار دارند.

وی همچنین گفت: استان‌های تهران، فارس، اصفهان، مازندران، همدان، زنجان، سیستان و بلوچستان، البرز و لرستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

به پیج اینستاگرامی «آخرین خبر» بپیوندید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

الان بره و واسه سالگردشون ی جشن بزرگ بده

hasti😛😎🐍ببخشید درخواست دوستی جدید قبول نمیکنم 💔ممنون میشم درخواست ندید تا شرمنده نشم😘❤باردار نیستم تیکر رسیدن به هدفم هست دوستان ❤💃                                                        احساس میکنم یک فضانورد تو اقیانوسم!!!🙂🙃
2731

ماهم دیشب درمورد عروسیا صحبت میکردیم اینجا ک هرعروسی میگن ۵۰و۶۰نفر کرونا گرفتن راسته یا دروغ نمیدونم.من گفتم خب عروسی نگیرن شوهرم گفت خودت بودی بدون عروسی میمودی سرخونه زندگیت یا مثلا خواهرت عروسی نگیره یهو ی جوری شدم پس باید دوطرفه ب قاضی بریم ی دخترم ارزو داره لباس عروس بپوشع جشن بگیره الان ترکیه گفت باید حتی عروس و داماد هم ماسک بزنن و همه ماسک بزنن و تب سنجیو  فاصله و..نمیدونم ولی باید ی راهی باشه ک بتونیم کنار کرونا زندگی کنیم چون کرونا انگاری مثل سرماخوردگی و انفولانزا همیشه میخاد باشه

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم
ماهم دیشب درمورد عروسیا صحبت میکردیم اینجا ک هرعروسی میگن ۵۰و۶۰نفر کرونا گرفتن راسته یا دروغ نمیدونم ...

میشه نگرفت سالگرد تالار گرفت 

من خودم حاضرم اینکارو کنم چون پنجاه شصت نفرم نگیرن ی نفر بگیره ام وحشتناکه

برای خوشبختیم صلوات مهمونم میکنید😍😘
2740
میشه نگرفت سالگرد تالار گرفت  من خودم حاضرم اینکارو کنم چون پنجاه شصت نفرم نگیرن ی نفر بگیره ا ...

اومدو تا همیشه بود

خوشگلم مامان منتظرته،زودتر بیاتو دلم😢خداروشکرتیرماه فهمیدم مامان شدم الان منتظرم برم صدای قلبتو بشنوم معجزه ی من😍قشنگترین صدای عمرم شنیدم،حالامنتظره اولین لگدهام😍اولین لگدهارو حس کردم،الان منتظره  دیدن روی ماهتونم