2737
2739
عنوان

به نظرتون دختر يا پسر؟!

335 بازدید | 30 پست

ديروز براي سونوي انومالي رفتم گفت به نظرم بچه دختره اما خوب پاهاشو باز نكرده برو يه چيز شيرين بخور و بيا و دوباره رفتم گفت به نظرم بازم دختره اما تو ١٦ هفته رفتم گفت ٧٠-٨٠ درصد پسره.

به نظرتون دختر يا پسر؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

این چه انومالی بوده که اینجوری گفته ؟؟؟؟ 

ولی همون دختره مبارک باشه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟
2731

چه بد چن بپاهاشو‌بسته دکتر میگه دختره احتمالا خطاش خیلی زیاده صبر کن برو یه جای مطمعن که‌قطعی جنسیتو بفهمی 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️

دکترت مدرکش رو از سر راه آورده

بغلم کن که من از همه خستم توی این دود و دم غم میکشم از تو نفس من بغلم کن همین جوری که هستم بغلم کن که شکستم بغلم کن که من از دنیا بردیم عشق و آرامشو باور کن باتو دیدم 
2738

برو پیشه رضوان زاده تو‌ تهرانپارس قطعی می گه

بارداری دوممو ۱۷ هفته متوجه شدم 😍چون پسر کوچولومو شیر میدادم پری نمیشدم ❤️رفتم سونو به هوای ۵-۶ هفته ، بهم یه موجوده کامل که داشت دست و‌پا می زد نشون داد، ❤️❤️یه ناخواسته ی خواستنی ❤️❤️❤️کوچولوی اولم ۱۵ اذر به دنیا اومد این یکیم دکتر ۱۶ اذر تاریخ داد 😍😍😍 اگه معجزه نیست پس چیه؟؟؟

منم ۱۶ هفته رفتم پاهاش بسته بود کلی راه رفتم حتی شیرینی خوردم و دکترم خیلی حوصله به خرج داد گفت پاهاشو باز نمیکنه ولی ۹۰ درصد شبیه به دختره بعد یهو پاشو باز کرد گفت انگار پسر بود و ۱۹ هفته گفت پسره 

خانومای مهربون کاربر قدمی هستم سال ۹۶ این کاربری جدیدمه قبلی ترکید لطفا برای سلامتی کوچولوی تو دلم و اینکه سلامت دنیا بیاد  و انیکه همه منتظرا دامنشون سبز بشه یه صلوات مهمونم کنید🙏🏻❤️
اتفاقا جاي خوبيه يعني همه ازش تعريف ميكنن. نميدونم چرا اين جوري گفت

وقتی بچه پاهاشو میبنده و مشخص نیست میگن دختره معمولا 

اتفاقا جاي خوبيه يعني همه ازش تعريف ميكنن. نميدونم چرا اين جوري گفت

تو برگه چی نوشت؟؟؟

2706