2733
2734
عنوان

خانماجواب دختر6 ساله اموچی بدم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 900 بازدید | 78 پست

دقیقا مثل دختر من، من اون چند روز و میگم کمرم خیلی درد میکنه فردا پسفردا هروقت خوب شد میخونم،اونم دیگه چیزی نمیگه، نه نگو پریود بهش، کوچولوئه واسه این حرفا، من حتی نوار بهداشتی هم میگم باهاش دسشویی تمیز میکنم😁

هرچه آمد به سرم باز بگویم گذرد------------- وای ازین عمر که با میگذرد میگذرد                   آدم منتظر هیچ نشانه ی خاصی ندارد، فقط با هر صدایی برمیگردد

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکی بزن تو دهنش بگو بر رووو پی کارت اعصاب مثاب ندارم😑

اگه شوخی نبودکه متاسفم برات!!!!!

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚
2728
باید بدونه که فردا روزی خودش پریود شد افسرده نشه بترسه 

دقیقا زمان ما معلم بهداشت تو سن ۱۱ سالگی میوند تو کلاس میگفت  برای هنین تو اون سن هر کی پریود میشد ما  بچه ها به ی چشم دیگه ای نگاش میکردیم در صورتی که این ی موصوع خیلی عادی 

بگو پریودم.چرا تو پیچ میری    

خب منم می خوام بدونم اقتضای سنش هست بهش بگم 

دوستای مهربونم بااون قلب مهربونتون دعا کنید هر چه زودتربارادر بشم 🙏🥺لا حَولَ ولاقُوهَّ الاباالله العلی العظیم 💚💚💚💚💚می شه برای سلامتی صاحب الزمان وبعدش برای حاجتهام صلوات بفرستی؟؟؟😙😙😙خیلی محتاج دعاهاتون هستم ان شاء الله همیشه شاد وسلامت باشین💚💚💚💚💚💚

پسر خواهرم ۱۵ سالشه میدونه .اونم سر یه اتفاقی شد ک خواهرم مجبور شد بهش بگه قضیه چیه .خواهرم ب خونریزی افتاده بود و پسرش دید صحنه ی بدی بود .ترسیده بود خواهرمم بهش گفت ....

بازم خداروشکر که الحمدلله وگرنه والا بخدا☺😐
2738
دقیقا مثل دختر من، من اون چند روز و میگم کمرم خیلی درد میکنه فردا پسفردا هروقت خوب شد میخونم،اونم دی ...

آره خودمم می گم سنش برای این حرفاکمه

من به دخترم پارسال گفتم مامانه خودمم همين سن دخترم بودم بهم گفت خيلي هم عاديه،،هيچ مشكلي هم پيش نميادمن به دخترم گفتم كه خانوماهمشون وقتي بزرگ ميشن يه اتفاقي هرماه به مدت هفت روزواسشون مي افته بايدازنواربهداشتي استفاده كنن،(ديده نواربهداشتيوميبرم دستشويي)بعداونموقع خداگفته نميخادنمازبخوني تاتموم بشه،،بعدگفت منم بزرگ بشم پريودميشم؟گفتم بله مثله من مثله خاله جون ،عمه جون ،حتي مامان جون

خوش بحالت که نمازتو اول وقت میخونی

ممنون خدا که تنهام نذاشتی،ممنون که صدامو شنیدی،نی نی هامو  مدیون توام      رب لاتذرنی فردا وانت خیرالوارثین                               خدایا شکرت 🤗😘🙄😇😇😎
2706