2737
2739

بچه ها ما چند شب تو تخت خواب با لحن بد باهام حرفید به شوخی منم به شوخی اومدم بزنم بهش خورد دستم به چشمش دیگه ول نکرد و خوابیدیم فرداش با هم بحثمون شد گفتم از جمع تاثیر گرفتی که اونم گفت من قبلا با خیلیا خوابیدم و خلاصه تا دو روز اعصاب من به شدت بهم ریخته بود و قهر بودیم 

دیشب شوهرم به من زنگید من ساعت 1 شب مامانم زنگم زد داشتیم حرف میزدیم 10 دقیقه اینم کلی فحش واسه من اس کزد و بهم تهمت زد که دیشب اسها و گذاشتم اینجا خیلیا دیدن 

خلاصه اگه من اشغال باشم که دلیل بر خیانت نیست 

الانم که داشتم تو اس بهش میگفتم چقدر ناراحتم از اون حرفش و گفتم جدا بشیم گفت برو به درک خوش اومدی 

من چیکار کنم به نظرتون؟ 

خدایا آرامشی عطا کن به خودم و همه. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738
خب خودت گفتی جدا بشیم پس برو دیگه نباید این حرفو میگفتی.انتظار داشت ب پات بیوفته بگه نرو؟!

بله انتظار داشتم. چون حرف خیلی بدی بهم زده بود از روابط بیش از حد درباره گذشته و بعدم یه دلجویی ساده نکرده بود واقعا که. 

بخدا تو پیری زودرس میگیری تو این زندگی

دختر خوب بارها بهت گفتم یه ایراد داشت بمون دوتا ایراد داشت بمون

بابا شوهرت کلکسیون ایراده

خسیسه بددهنه.. بی مسئولیته..  خونوادشم که اونجور

تا بچه نداری خوب فکراتو کن

میدونستی قبلا با خیلیا بوده یا اولین بار بود میگفت  راستش شوخی شوخی ب جاهای بدی کشیده شدید

نه اصلا فکر میکردم خیلی سالم بوده و سالمه اصلا براش مهم نبود این دو روز به من چی گذشته. 

خودتم خیلی بی ادبی

لاقل اون چت زشت ها ی خط میزدی

چقد بی ادب و بی عفت کلامین

معلوم نیست سایت تبادل نظر یا تحمیل نظر اگر میتونی محترمانه تبادل نظر کنی من ریپلی کن ✋گر زن ها میدانستند که با نیروهای زنانه شان میتوانند دنیا را تسخیر کنند یک جا نمینشستند💓🌸نیروی یک زن از بازوی مردانه قوی تر است بانوی  گل شاهکار  زیبای  خلقت مخلوق  دلبری  خداوند شادی  تو  شادی  دنیاست 🌸💓💎
2706