2737
2739
عنوان

انتخاب رشته بیاین کمک لطفااا

718 بازدید | 60 پست

خانوما امسال باید انتخاب رشته بکنم ولی نمیدونم چی؟ 

مامانم میگ برو ریاضی ولی زیاد از ریاضی خوشم. نمیاد 

امتحان ریاضیام امسال ک هشتم بود در حد 17.5 و 18 

تو کارنانه شد 19 

نوبت اولم شد 20 

ولی هفتم ک بودم ریاضیم خیلی بد بود 

میترسم موفق نشم 

معدلم شد 19.74 

نوبت اولم شد 19.36

اگ سخت بود چی؟ 

میش دانشگاه دولتی قبول شد 

کنکورش چطور 

اینم بگم ب هیچی علاقه ندارم ک بخام برم دنبالش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

یچی باش ک اینده خوب و شغل پر درامد داشته باش

تیکر تولدم مجردممممم 😘دنبال دعوا نیستم تا وقتی میش با حرف زدن مشکلو حل کرد  اگ جوابتو ندادم این ب این معنی نیست ک جوابی نداشتم این ینی اینک من با ابلهان بحثی ندارم ❤️🤗 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کلاس چندمی الان

امسال باید برم نهم

2728

عزیزم اگه علاقه نداری نرو ریاضی چون گیر میکنی من داداشم رشته ریاضی هستش علاقه ای به این رشته نداره و دوست داشت رشته دیگه ای بره ولی با این همه این رشته رو ادامه میده ولی کنکور رشته دیگه رو میده

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
2738
خو اگ درس بخونی تجربی

بابا تجربی ک پدر ادم درمیاد 

دختر داییم رفت اخرش هیچ 

بهترین مدرسه و معلم کلاس خصوصی 

از صب تا شب مدرسه درس همش درس میخوند 

تازه درسم خوب بود خیلی مثلا معذلش 19 پایین تر نبود ولی قبول نشد 

الان هنه سهمیه دارا ریختن تو تجربی

سال دیگه انتخاب رشته داری که😑

امسال ک میرم نهم انتخاب میکنم 

از دهم دیگ. باید تو اون رشته درس بخونم 

مدرسه ما ک اینطگر بود مثلا هی نهم هارد یمبردن یجا برا انتخاب رشته

بابا تجربی ک پدر ادم درمیاد  دختر داییم رفت اخرش هیچ  بهترین مدرسه و معلم کلاس خصوصی&nbs ...

من مدرسه تیزهوشان نهم هستم اگه هدف داشته باشی اصلا نباید دلیل بیاری نشد نمیتونم باید هدف داشته باشی عزیزم

قطع رابطه کنید ، واقعا سلامت روان ارزششو داره.
بابا تجربی ک پدر ادم درمیاد  دختر داییم رفت اخرش هیچ  بهترین مدرسه و معلم کلاس خصوصی&nbs ...

ربطی ب این چیزا نداره خودت باید درس خون باشی

چند تا دوستام پزشکی و دندون قبول شدن چند تا هوشبری پرستاری خودمم اتاق عمل 

مدرسه معمولیم بودم کسیم سهمیه نداشت

عزیزم اگه علاقه نداری نرو ریاضی چون گیر میکنی من داداشم رشته ریاضی هستش علاقه ای به این رشته نداره و ...

یکم علاقه ک دارم 

اخ ب هیچی من کلا علاقه ندارم 

😁 

2706