2737
2739
یعنی این الان اشتباهه؟😔😔 یه دوساعت پیش زدم

ببین هیچ چیزی قطعی و 100 درصد نمیشه در موردش نظر داد فعلا به کسی نگو فردا صبح باز بزن اگه مدیکور داری بهتره 

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ببین هیچ چیزی قطعی و 100 درصد نمیشه در موردش نظر داد فعلا به کسی نگو فردا صبح باز بزن اگه مدیکور دار ...

دکتر بهم گفته دو سه روز دیگه برو آز خون اگه پریود نشدی

دکتر بهم گفته دو سه روز دیگه برو آز خون اگه پریود نشدی

انشالله بهترین ها برات اتفاق میفته عزیزم نگران نباش

خدایا خودت مواظب هدیه ای که بهم دادی باش   برای سلامتی تو دلیم یه صلوات میفرستین ؟
2728
[QUOTE=144403441]علايمت چيه!؟[/QUOT سیکلم بین ۲۹ تا ۳۱ روزس اما واسه مرتب شدنش دارو میخورم.هیچوقت هم ...

نوك سينه هاتم درد داره ؟

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2738
وای خدا کنه درست باشه به همه گفت گفتم نگو تا بری از خ ذوق داشت دلم میسوزه خدا کنه باشع  

اخی ذوق داشته طفلی. ولی بهتر میبود صبر میکرد تا ۷-۸ هفته که صدای قلبشم بشنوه بعد بگه. ایشالا باردار باشه. 

👨‍👩‍👦‍👦
درد نوک سینه نشونه بارداریه

😥خداکنه....دیگه دارم دیوونه میشم علائم دارم کم خون نیستم عقب انداختم بیبی هم هاله کوچولو داره....تا پنج روز دیگه ک برم آز خون دیوونه میشم

😥خداکنه....دیگه دارم دیوونه میشم علائم دارم کم خون نیستم عقب انداختم بیبی هم هاله کوچولو داره....تا ...

دعا کن من حامله نباشم 😭😭😭

فقط 3 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
2706