2737
2739
عنوان

خواستگاری

| مشاهده متن کامل بحث + 2835 بازدید | 366 پست

هر سری هم گفتم یبار دیگه  عکستون بذارید یه چیزی گفتید 😕

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کنجکاوی خوب نیست

بله بله دیگه اینجا نمیام بیشتر از این تحقیر نشم

خداحافظ☕ واسه اینکه💙                                                   نبندی☕ دل به رویاها🖤                                                             بدونی☕ بی تو🍂و با تو🍃                                                        همینه☕ رسم این دنیا🥀

عکس بزارین من کنجاو شدم آخه اون کاربر خیلی اصرار میکنه

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
2728

اصلا نزارین کنجاویم بجا نیست😯

خدایا...!! خدایا حواست هست صدای هق هق گریه هایم از همان گلویی می آید که تو از رگش به من نزدیکتری...!!تنهام دل بغل میخواد خدا جون آغوشتو باز میکنی بیام بغلت🙄دوستم میشه واسم آیت الکرسی بخونی🌺برکتش برگرده به زندگیت
مگه منو میشناسه که عاشقم باشه 

ایشون از رو سادگی اینو میگن بهتون وگرنه دلیلی نداره 

2738
اصلا نزارین کنجاویم بجا نیست😯

😂😂😂

هست رفتم اما خب نمیشه یه جوری رد میکنن

چرا رد میکنن کار و این چیزا دارین خودتون ادم موجه ای هستین از خواهرتون بخواین براتون بگردن بهترم هست توی طایفه خودتونم دنبال زن بگردید چون طایفه هایی که گفتین خیلی از لحاظ اداب و رسوم متفاوتن از شما 

بی نیازم از هر نگاهی جزخدا  ... 😊تنها تکیه گاه زندگیم خداست 💝که اگه روش رو ازم برگردونه با مخ خوردم زمین   تمام امیدم اینه که روزای سختم رو میبینه ،صدا زدنامو ،کمک خواستنامو میشنوه ،شکر کردنامو ،تلاشامو  و...خلاصه حواسش شش دونگ جمعمه 💪همیناس که منو از دستی که موقع غرق شدنم سمتم دراز میشه مطمئن می کنه 🌿.
2706