2737
2739
عنوان

پسر 3 ساله ام میگه...

| مشاهده متن کامل بحث + 549 بازدید | 41 پست
من تو سه سالگی فکر میکردم از همون جایی که جیش میکنم از همون جاهم پی پی میکنم😂 اون وقت این دهه نودی ...

خودم تمام خاطرات 3 سالگیمو یادمه

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ای جان چه پسر باهوشی ضعف کردم براش

فدات😍

خانم گلایی ک در مراحل IVF یاIUI بسر میبرن این توصیه ها بدردتون میخوره :                                   1.آرامش....2.آرامش..........10.آرامش انقدر این ارامش مهمه ک 10 تای اول مختص آرامش باید قرار داد.11.تغذیه خیلی مهمه از 2 ماه ب پانکچر گرمیجات بخوری.12.گوشت فقط. گوسفندی و شتر13.خوردن ماهی و مرغ حداقل14.مرغ محلی یا خروس15.صبحانه عسل سیاه دونه اره شیره16.  شب قبل انتقال شیاف عسل داشته باشین17.زمان انتقال خیلی ریلکس باشین و استراحت مطلق تا 2 هفته18.فقط جهت سرویس و نماز بلند شین(سرویسم فقط فرنگی)19.  _3_2 بعد انتقال غذای مقوی مثل ابگوشت یا چلو گوشت میل کنید همون شب انتقال نشاسته بخورین20.ذکز زیاد بگین یا علی ناد علی صلوات21.چهل شب نیت سلامتی امام زمان و انجام شدن کارتو زیارت عاشورا بخونید22.سوره توحید و والعصر زیاد بخونید
بگو نه رفته پیش بابا شب میاد سرجاش😆

😂

بعداز ۲سال و نیم روز تولدم1400/8/22 بی بی چکم مثبت شدخدایا شکرت😍 امروز به مورخ۱۴۰۰/۹/۱۷واسه اولین بار صدای قلب❤ نی نیم رو با ضربان ۱۵۲ گوش کردم خیلی حس خوبی بود😍 ۱۴۰۰/۱۱/۱۸جواب غربالگریم بد شد وقتی تو مطب با چشم‌گریون منتظر نوبتم بودم واسه اولین بار تکون خوردن نی نیمو حس کردم من میدونم حالت خوبه عشق مامان🤰و امروز۱۴۰۰/۱۱/۲۷ بعد۹روزانتظار جواب سل فری اومد خداروشکر جوجه من سالمه ویه دخمل نانازه😍قشنگ مامان غصه نخوری این روزای سختم تموم میشه من تمام این کبودی های رو دستم رو بخاطر تو تحمل میکنم فقط سالم بیا بغل مامانی ❤ دخترک من خیلی عجله داشت ۳۶هفته ۱۴۰۱/۴/۶اومد بغل مامانش قشنگ‌من خوش اومدی به زندگی منو بابایی 👨‍👩‍👧
2731
من پسرم 8سالشه هیچی حالیش نیست باور کن فکر کنم فکر میکنه همه مثل همن

فک میکنی .خب هرکس ی جوریه

یکی میپرسه یکی تحقیق میکنه یکی از دوستاش اطلاعات میگیره یکی از نت

اتفاقا ربطی به پوشش نداره پسرا خیلی باهوشن مثلا بعضیاشون میگن مامان چرا بابا نمیتونه شیر بده چرا می می نداره چرا موی بابا بلند نیست چرا صدای بابا مثل تو نازک نیست

ی لینک گذاشتم برات برو بخونش . تربیت بچه خیلی حساسه کاری ب حرف این و اون نداشته باش

اولا اشتباهی ریپلای کردم دوما کاری به حرف این واون ندارم سوما اطرافم آدمایی هستن که بچه ی خوب تربیت کردن از اونا یه چیزایی یاد گرفتم

و خدایی که به شدت کافیست⁦♥️⁩ دل بسپار به حکمتش🍃عاشق کمک کردنم😍من یاد گرفته ام برایِ موفق شدن،هر ثانیه در حالِ تلاش باشم.یاد گرفته ام از هیچ کس جز خودم توقعی نداشته باشم.یاد گرفته ام در نهایتِ سختی و مشکلات هم بجنگم و امیدوار باشم.یاد گرفته ام که هیچ لذتی بالاتر از خوبی هایِ بی توقع نیست.و من خوب خواهم بود،حتی اگر همه ی جهان بد باشند،و من امیدوار خواهم بود،حتی اگر یاس و نومیدی،بر پیکره ی عالم،سایه گسترده باشد و من موفق خواهم شد،حتی اگر تمامِ جهان بگویند ؛ ممکن نیست.من نقطه ی پرگارِ دنیایِ خودم هستم،این منم که تعیین می کنم فردای من چگونه خواهد بود !
بخاطر همین میگن مادر پسر بچه خیلی باید تو پوشش دقت کنه. من  خودم  خیلی رعایت میکنم

ینی تو شلوارت چیزی میزاری ؟😐

این سوالش ک پرسیده گف بخاطر برجستگی این سوالو کرده نگف بدون شورت جلوش رژه رفته

ایقد نزن بترکون دگ ،این بار دگ از بی خطی با شماره پدرشوهر اومدم ،رحم کن😐😐😐😐😐😐😐😐😐واسه ماسک زدن هم باید کمپین بزنیم و هشتگ راه بندازیم؟بزنید اون عنو که نمیرید خبر مرگتون
2740
من پسرم 8سالشه هیچی حالیش نیست باور کن فکر کنم فکر میکنه همه مثل همن

پسر منم.. من خیلی رعایت میکنم.. پسر من هفت سالشه یه خواهر هم داره که موقع پوشک کردن اصلا جلو پسرم این کارو نمیکنم.. وقتی هم پسرمو حموم میبرم بدنش رو میشورم و شورتش رو در نمیارم و میگم من میرم بیرون تو خودت در بیار بشور اونجاتو و اگر بپرسه چرا میگم عیبه..2،3ساله اونجاشو ندیدم و نمیذاره که تو هیچ شرایطی ببینم گریه میکنه میگه عیبه..اگر رعایت کنید بچه چشم و گوشش باز نمیشه که براش سوال پیش بیاد.. هر وقتم سوال میکنه یه توضیح سطحی بدید و کنجکاویش رو تحریک نکنید و بحث رو عوض کنید..جوری که تابلو نباشه شک کنه که دارید میپیچونیدش و خودش بره دنبال جواب سوالش از جای دیگه..

پسر منم.. من خیلی رعایت میکنم.. پسر من هفت سالشه یه خواهر هم داره که موقع پوشک کردن اصلا جلو پسرم ای ...

منم هیچ وقت موقع حموم کردن پسرم لخت نشدم یه مدتی هم هست خودش حموم میکنه من فقط بهش میگم چیکارا بکنه

اتفاقا ربطی به پوشش نداره پسرا خیلی باهوشن مثلا بعضیاشون میگن مامان چرا بابا نمیتونه شیر بده چرا می ...

پسر منم میپرسید.. منم میگفتم خدا به مامانا نی نی میده نی نی ها دندون ندارن ضعیفن کوچولون خدا به مامانا نعمت شیر رو داده که نی نی ها بزرگ بشن خانم بشن آقا بشن دکتر بشن مهندس بشن.. نماز بخونن خدارو شکر کنن .. تو چی خداروشکر میکنی دوست داری دکتر بشی.. به راحتی هواس بچه رو میشه به چیزای مثبت سوق داد با بچه نباید رک بود باید با حاشیه و کش دار حرف بزنیم لپ مطلب رو بزاریم کف دستش بعدا سوالهای دیگه بپرسه جواب قاطع میخواد و نمیکشه دورش زد..ولی از اول عادت کنه اینجوری ازمون جواب بگیره خیلی حساس نمیشه..