2737
2739
عنوان

اگه خودتو دوس داری بیا تو این تاپیک

| مشاهده متن کامل بحث + 239 بازدید | 29 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

متاسفانه حالا همه میان میگن تو ایران اینجور تو ایران اونجور!! متن چی میگه!!! به زبان عامیانه میگم متن میگه بشینین تو خونه مهمونی و عقد و عروسی و پارک و مسافرت نریییید😐

آرامشی دارم که طوفان را بغل کردم   
2738

از مردم عامی انتظاری نیست. اینایی که خودشون توی حوزه درمان هستن دیگه وحشتناکه که توی همچین مراسمی شرکت میکنن و خودشون هم برگزار می کنن. 

ما که هرکس تولد و عروسی گرفته خودشون همه پرستار و پزشک داشتن تو خانوادشون حالا فکر کن دیگه کسی که هیچ آگاهی نداره دیگه چیکار میکنه

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

همه میدونن این بیماری خیلی سخته ولی کسی که بخواد رعایت کنه رعایت میکنه اونیم که نخواد نمیکنه.این اطلاع رسانی ها فقط استرس یه عده رو بیشتر میکنه 😥

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
از مردم عامی انتظاری نیست. اینایی که خودشون توی حوزه درمان هستن دیگه وحشتناکه که توی همچین مراسمی شر ...

من پرستاری رو میشناسم که تو بخش کرونایی داره کار میکنه و مهمونی میره.خودش میگه زیادی دارن بزرگش میکنن کسانی که سالمن نمیمیرن 

شازده کوچولو پرسید تو سواد داری؟روباه گفت سواد ماله آدم هاست من شعور دارم
من پرستاری رو میشناسم که تو بخش کرونایی داره کار میکنه و مهمونی میره.خودش میگه زیادی دارن بزرگش میکن ...

خوب چطوری اطرافیان رعایت کنن  درصورتی که واقعا خطرناکه و هر دفعه گفتن افرادی که هیچ بیماری هم نداشتن فوت کردن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
2706