2733
2734

ببخشید خانمای عرب زبون من جسارت نکردم ب شما ک ب حرف اون خانم خندم گرفت،تاپیکتون عالیه خیلی خوشم اومد عربی باهم حرف میزنین.

ی وقت از دستم ناراحت نشین.من خدای نکرده  قصد مسخره کردن شمارو ندارم ی وقت همچین فکری نکنین.

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

ببخشید خانمای عرب زبون من جسارت نکردم ب شما ک ب حرف اون خانم خندم گرفت،تاپیکتون عالیه خیلی خوشم اومد ...

نه گلم واسه چی ناراحت بشیم بخند شما شاد باشی خنده از لبات نره هیچ وقت 

خدایا خستم 
با مرد حرف بزنی میگی اشلونک زین با زن حرف بزنی اشلونچ زینه

وایی چ قواعد سختی،خوشبحال خودمون مردوزن نداریم تو حرفامون.همش ب همه یجور احوالپرسی میکنیم.

سخته واقعا.

انا اهل البیت لُر هستن.😄

خدایا امتحانای سخت واسه آدمای سرسخته،یا ازاین امتحاناازم نگیر یا سرسختترم کن.🙏خدایا بابت هدیت ممنونم😍علی سان تمام امیدوعشقیه ک خدا بهم داد.ممنونم ازش.😍😘🥰
وا تو که چیزی نگفتی خواهر

گفتم ی وقت سوء تفاهم پیش نیادبراشون.

وایی چ قواعد سختی،خوشبحال خودمون مردوزن نداریم تو حرفامون.همش ب همه یجور احوالپرسی میکنیم. سخته واق ...

اتفاقا خوشبحالمون بلدیم عربی جزو زبان های اصلیه قواعدش مثل انگلیسی هست انگلیسی یاد گرفتن برا ما آسونتره 

خدایا خستم 
2706