2733
2739

جواب گرفتم منتظرم دکتر بیاد 

خیلی استرس دارم اگه میتونید راهنماییم کنید 

الان عکسشو میزارم 

پیج آشپزی من در اینستاگرام ashpazi_‌ba_sayoo@

برای کرونا هست فقط دیدم نوشته سینه

فکر کنم گوگل بزنی برات بیاره 

قایق ببینیم گریه مان میگیرد...رنگین کمان ببینیم گریه مان میگیرد...پیتزا ببینیم گریه مان میگیرد...رقص ببینیم هم...ترانه ببینیم هم...کورد ببینیم...بلوچ ببینیم...عرب ببینیم...فارس ببینیم هم...زیارت قبول ای چشم های اشک آلود!!!

سایوجون من کارشناس رادیولوژیم..اگه میتونی عکسشو بفرست

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

کیفیت عکس خیلی پایینه..اسکن هم جوریه که باید بزنیم نگاتسکوپ نگاه کنیم..بانور پردازی خیلی خوب..ولی تااونجایی که دیدم مشکلی ندارین..نرماله همه چی..نگران نباشین

کارشناس رادیولوژی هستم..هرسوالی درباره عکس واسکن وماموگرافی وعکس های رنگی رحم،روده،معده و..دارین میتونین بپرسین..خوشحال میشم کمکتون کنم
کیفیت عکس خیلی پایینه..اسکن هم جوریه که باید بزنیم نگاتسکوپ نگاه کنیم..بانور پردازی خیلی خوب..ولی تا ...

مرسی عزیزم لطف کردی 

فقط یکی بهم گفت که تو لوب سمت چپ یه تیرگی دیده میشه  گفت شایدم خطای دستگاه بوده باشه ببر دکترت ببینه

مرسی عزیزم لطف کردی  فقط یکی بهم گفت که تو لپ سمت چپ یه تیرگی دیده میشه  گفت شایدم خطای د ...

منم دیدم..ردیف سوم هست..ی نقطه سفید کوچیک..احتمالا نودول هست

2738
نودول چی هست عزیرم؟

عزیزم توده های کوچیک هستن..میتونن خوش خیم یا خدای نکرده بدخیم باشن..ولی اصلا نگران نباش..منم دارم..۹۹درصد مواقع خوش خیم هستن..هیچ آزاری ندارن..سنین بالای ۷۰سال ممکنه خطرناک بشن

عزیزم توده های کوچیک هستن..میتونن خوش خیم یا خدای نکرده بدخیم باشن..ولی اصلا نگران نباش..منم دارم..۹ ...

مرسی عزیزم خیلی لطف کردی

عزیزم شما ازمایش پاپ اسمیرم سر درمیارید؟

نه گلم..درتخصص من نیست

ببخشید اون لکه های سفید تو قفسه سینه چیه؟

نودول هستن..توده های خوش خیم هستن در ۹۹در صد مواقع

2706