2737
2739
عنوان

نظرتون چیه؟

76 بازدید | 10 پست

دوستام اکثرا و خواهرم پزشکن و میبینم که چقدر تفاوت وجود داره بین خواستگارامون خواهرم هم پزشک بود هم زیبا تر از من و ده برابر من خواستگار داشت و خدا رو شکر زندگی خوبی داره منم دلم میخواد که زودتر ازدواج کنم ولی خواستگارام حتی در حد خواستگار های بد خواهرمم نیستن روحیمو ازدست دادم و حالم خیلی بده چکار میتونم برا خودم انجام بدم؟

25 سالمه و دارم برا آزمون ارشد میخونم رشام پیراپزشکیه

ولی یهو وسط درس گریه ام میگیره و این احساس حقارت از وقتی بدتر شد که دامادمون من رو به یه دوستشون معرفی کرده بود که دکتری داشت و هیئت علمی و معاون مالی دانشگاه بود یه جلسه همو دیدیم در حضور خواهرم و شوهرشون ولی حرف نزدیم بعد از اون جلسه به دامادمون گفته بودن که خب ما چرا حرف نزدیم دامادمون هم گفته بود که خب یه جلسه دیگه هماهنگ میکنم حرف بزنید بعد اون اون آقا دیگه گفته بودن وقت ندارم و.. و خبری نشد و خانواده خواهر دیگم و حتی همون دامادمون هر کدوم چند بار ازم پرسیدن که چی شد نیومد و این موضوع منو خیلی خیلی نا امید کرد که حتما به اندازه کافی خوب نیستم زیبا نیستم و....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

ازدواج خوب هیچ ربطی نه به رشته داره نه به زیبایی

به رفتار و شخصیت خوب و گذشته خوب بستگی داره به موقعش بهترینت واست میاد 

در تاریخ ۹۹/۹/۹ بهترین اتفاق زندگیم افتاد. خدایا شکرت😍😍
2731

عزیزدلم تو اعتماد به نفست خییییییلی پایینه 

پیشنهاد میکنم اول برو پیش یه مشاور تابهت کمک کنه

بعد برو باشگاه 

روحیتو شاد کن خودتو دست بالا بگیر 

کلیپای انگیزشی ببین

به فرشته ها نامه بنویس

مطمئن مطمئن باش ان شالله خیییییلی خوب پیش میره همچی 😍😘😘😍

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2738
باوشه🌹

بسپار به خدا خودتم به کار و زندگیت و درست برس

زمانش که برسه مهر یه نفر به دلت می افته اون زمان همه چی رو سبک و سنگین میکنی و تصمیم میگیری

الهیی که بهترین نصیبت شه

من خودم‌۲۵ سالگی عقد و ۲۷ عروسی کردم

من به چشم خویشتن دیدم که جانم میرود