2733
2739

من و عشقم باهم بهم زدیم .‌ ب ناحق دوستش بهم تهمت زد اینم دقیقا روز تولدم ولم کرد . غیر مستقیم التماسشم کردم ولی هیچ به هیچ . نزدیک ب چند ماه میگذره .‌ بعد قبلا ی اینستا داشت ک اونجا باهم حرف میزدیم .. بعدش گفت ک رمز اینستام یادم رفته تو واتساپ پیام بده .. منم گفتم باشه . حالا وقتی جدا شدیم من اصلا چتای اینستامون و پاک نکرده بودم . حدودا سه هفته پیش بود فک کنم همینطوری رفتم تو اینستا .. ی کلیپ دیدم .. بعد واسه همون اینستایی ک عشقم میگفت رمزش و یادش رفته فرستادم .. بعد چند تا از پیام قبلیامون و خوندم خیلی حرصم گرفت . تو همون اینستایی ک اصلا آنلاین نشده بود و میگفت رمزش یادم رفته براش نوشتم که حالم از چتامون بهم میخوره .. کاش هیچوقت تو زندگیم نبودی .. خدا لعنتت کنه .. 

ب خدا اصلا فکر نمیکردم آنلاین شه آخه خیلی وقت بود آن نشده بود .. ولی یهویی دیشب ب دلم افتاد ک شاید پیامارو دیده باشه .. امروز صبح نگاه کردم دیدم بععلههه آقا فک‌کنم همون دیروز آن شده و پیامارو دیده . شانس من اصلا بعد جداییمونم آن نشد من اینارو فرستادم دیدشون .. عب نداره؟ و ی چیز 

کاربری برا دونفر .

من اصلا با اینک خیلی سختی کشیدم ی بارم بهش نگفتم ک کاش تو زندگیم نبودی .‌ همیشه با اینک حالم خیلی بد بود میگفتم از بودنت پشیمون نیستم .. یا تو وقت نبودت چتات و میخونم .. ولی این بار این و براش نوشتم .. همیشه میگفتم از بودنت پشیمون نیستم ولی الان با این پیام گفتم پشیمونم 

کاربری برا دونفر .

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

خب کات کردین ک.... غصه نداره ک...

کار خدا بوده😁😁😁 حیف بود بدون چندتا حرف سنگین شنیدن میذاشت میرفت. بذا با واقعیت ها روبو شه😁

هيچ کس نميتواند به عقب برگردد و از نو شروع کند.اما همه مي توانند از همين حالا شروع کنند و پايان تازه اي بسازند
2738

بیخیال بابا به خاطر این پسرا خودتو عذاب نده ... بهتر که نوشتی واسش تو که دیگه کات کردی ... اگه هم جواب داد تو دیگه جوابشو نده اصلاااا ... الانم از همه جا مسدودش کن تا بسوزه 🙄 به خدا ارزششو نداره 😖

تازه کم گفتی ۴تا فحش ابدارم میدادی تا فردا پشیمون نشی😃

دختر بور چشم  آبی......اینجارو جدی نگیر تصور کن ساعت میشینی درد دل میکنی و مشاوره میگیری بعد احتمال داره کاربری که مشاوره میده ۱۱،۱۲ ساله باشه 😐😒هرشخصیتی میتونه پشت گوشی باشه حتی داعشی ، وقتی کسی بهت مشاوره میده حواست باشه زود جو نگیری عمل کنی قبلش بشین خوب فکر کن بعضی اینجا انگار بنزیین تو دستشونه منتظرن شعله اتیش رو بیشتر کنن فقط تشویقت میکنن اره خوب کردی بجای اینکه آرومت کنن و بگن این مشکلات برا هرکسی وجود داره مهم اینه چطور باهاش برخورد کنی ، حواست باشه با مشاوره غلط قربانی عقده ها، مشکلات روحی ، کینه ها ، و بیماری ذهنی دیگران نشی ، دنیای مجازی نمیتونه جای خوبی برای مشاوره باشه به ریسکش نمیهرزه. به این موردم اشاره کنم اینجا هرکس با هر دین و مذهب یا آدم بی دین و خدا هم هست پس حواست باشه هرکس هر حرفی زد زود باور نکن و اعتقاد خودت رو زیر سوال نبر 

دیگه رابطتون ک تموم شده حالا ببینه چ فرقی میکنه.

اینجاجاییه که آدمهای مختلفی ازهرقشروفرهنگ باعقایدمختلف هستن...درکنار کاربرهای خوب وباشعور متأسفانه ی عده هم هستن خیلی بددهن وبی ادبن جواب اینجور آدمارو نمیدم نه بخاطراینکه جوابی ندارم چون اینجور آدمهارو درحدی نمیبینم که وقتمو بذارم براشون و باهاشون بحث کنم،و کلا دلم نمیخواد  خواسته یاناخواسته چیزی بگم که دلشون بشکنه...  ترجیح میدم سکوت کنم و رد شم.            آرامشم ازهمه چی برام مهم تره..