2737
2734

یک هفته ده روزه کسل و بی حال و حوصله م

امروز همسر اصرار کرد قبل سرکار رفتن منو بیاره خونه مامانم

سبزی خریدیم تو راه که با مامانم پاک کنیم

اگه می موندم تو خونه الان درازکش بودم وسط هال ولی الان دلم میخواد برم زبان بخونم کلی انرژی دارم.

شایدم اول کتاب درمان شوپنهاور رو شروع کنم بعد برم سر زبان.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

منم ان شاءالله هفته دیگ میرم ان شاءالله حال تو راهیم خوب باشه

فعلا ک دکتر منعی نداده

مادر از مرگ نمیترسد...تنها نگرانی یک مادر این است که فرزندش را در دنیایی تنها بگذارد که هیچکس مانند او دوستش نخواهد داشت.
2731
2738

چون رفتی خونه مامانت روحیت باز شده انرژی گرفتی 

منم یه ماه پیش بیمارستان بودم خیلی حالم بد بود روز دوم که خانوادم فهمیدن اومدن بهم سر زدن زمین تا اسمون حالم تغییر کرد عصر اومدن من تا شب خوب خوب شدم

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
اوخی دوری از مامانت؟

کاش دور بودم 😶 نزدیکم و نمیتونم برم 😢 یه ماهه به خاطر این کرونای لعنتی ندیدمش دلم واسش یه ذره شده😪 کرونا گرفتیم دیگه نرفتم خونه مامان اینا دعا کن زودتر منفی شیم 🙏😖

آره خانواده چه تاثیر عمیقی روی آدم دارن

آره عزیزم 

من به قدری تغییر کردم که شوهرم و پرستارا متوجه شدن یکی از پرستارا گفت اگه میدونستم دیشب زنگ میزدم به خانوادت میومدن 

الانم برو بشین کنار مامانت خوش بگذرون منکه دلم یه ذره شده واسه مامان و بابام

الهم صلی علی محمد وآل محمد🤲 خواهش میکنم هرکی امضامو خوند واسه سلامتی داداشم یه صلوات بفرسته🙏🙏
2706