2737
2734
عنوان

خانوما گوشی از چند سالگی دست بچه بدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 697 بازدید | 71 پست

کلا دست بچه های زیر چهار سال نباشه که خیلی بهتره، ولی نمیشه مخصوصا وقتی همسن هاشون گوشی والدین میگیرن اگه ندی ی جورایی بچه عقده ای میشه بنظرم... ولی باید کنترل شده داد یا قفل داشت من منظورم برا بازی ها بود. 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

از بچگی میدم دستش اما راهنماییش میکنم و تو چشمش یه چیز عادی جلوه میدم

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
2731
پونزده سالگی به بعد خوبه دیگه به محض ورود به دبیرستان این مناسب و استاندارده

والا انقد هر روز گریه میکنه ک گوشیمو پس بده نمیدونم چیکار کنم 

ولی الان زوده هنوز واسش

دختر من از ۷ سالگی تبلت داره.از امسالم به نت دسترسی داره.نه سال و نیمشه.البته گوگل اینارو قفل کردم براش تو تبلتش.فقط اپارات کودک و بازار داره که میره فیلم میبینه و بازی نصب نیکنه.از ۱۵سالگی هم براش سیمکارت میگیرن

از چند سالگی گوشی با سیمکارت بدم

تا هیجده سالگی تو اون تاپیکم گفتم منم نوجوون بودم گوشی مث بمبه تو دست دختر تروخدا ندید اجی منم تبلت داره من ک کاری از دسم برنمیاد بخاطر شاد بهانه شد ولی مدام چکش میکنم ولی بکی از فامیلامون ۱۴ سالشه گوشی مامانش مدام دسشه خودم از پشت دیدم داشت با یه پسره چت میکرد

مامان دوقلو ها
2738
گوشیو حتی دسته مرده30سالش نباید داد من 20 سالمه تازگیا گوشی دارم قبلا با گوشی مامانم بودم تازه گ ...

واقعا من خودم از ۱۸ سالگی دارم ینی ۱۰ سال پیش🤷🏻‍♀️

با این حال که برای خیلی سال پیش اون زمان دختر دایی که ۹ سال از من کوچیکتر بود گوشی داشت و من نداشتم

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
مال خودش باشه الان۱۱سال  میگم کی بدم چند سالگی

به نظرم توی شرایط فعلی بعد 15 سال ولی اگه زودتر هم بدم گوشی میدم بدون سیم کارت و برنامه هایی بیخودی فقط چیزایی که نیاز داره روش باشه مثلا برای کلاسای آنلاین یا بای با کامپیوتر و لب تاب کار کنه یا فقط برنامه شاد رو داشته باشه

**اللهم عجل لولیک الفرج**
حالا تو این روزا که دست بچه دو ساله گوشی و تبلته،بنظرتون اونایی که ندارن سرخورده نمیشن؟ من خودم بچه ...

نگیر بابا ،بعضی وقتا میبینم فیلمای بد میبینه و چیزای بد سرچ میکنه ،یه بار کنترلمو از دست دادم گوشیشو شکستم

نگیر بابا ،بعضی وقتا میبینم فیلمای بد میبینه و چیزای بد سرچ میکنه ،یه بار کنترلمو از دست دادم گوشیشو ...

چرا به مادرتون نمیگی؟ ۱۱ سالشه اینجوریه وای به وقتی بزرگتر بشه خیلی بده براش😑

حال دلم خوب نیست...میشه براش أَمَّنْ یُجیبُ بخونید...؟💔😔
والا انقد هر روز گریه میکنه ک گوشیمو پس بده نمیدونم چیکار کنم  ولی الان زوده هنوز واسش

مقاومت

اصلا ندین تحت هیچ شرایطی براش کتاب بخرین یا فیلمای مناسب سنش 

مهارت یادش بدین مثلا کانون بفرستینش آموزش نقاشی و طراحی

اما تحت هیچ عنوان گوشی نه 

طوری هم رفتار کنین که هنوز بابت اشتباه قبل ازش دلخورین

تا با کفش کسی راه نرفتی ،قضاوتش نکن😇       امضا:دخترِ زرد
2706