2737
2734
عنوان

کسی اینجا تعبیر خواب میدونه؟

123 بازدید | 29 پست

دوستان من دیشب خواب دیدم که شرایطی پیش اومده که ما بریم مشهد ولی کنسل شد و نرفتیم ، تعبیرش چی میتونه باشه؟

{POI^means peace of ارامش از من آغاز میشود 
عشقم تعبیر خواب علمی هست که خدا فقط به یکسری افراد اونم قدیما داده😐 اینجا کی تعبیر خواب بلده آخه؟

من خيلي وقته دارم اموزش ميبينم و پدربزرگم معبر بوده استعدادش به منم رسيده

باخرابات نشينان ز كرامات ملاف       هرسخن وقتي و هر نكته زماني دارد 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
من خيلي وقته دارم اموزش ميبينم و پدربزرگم معبر بوده استعدادش به منم رسيده

ممکنه خواب منم تعبیر کنید ؟ با اجازه ی استارتر عزیز و عذر خواهی از ایشون . 

من دیروز خواب دیدم که رفتم خونه ی مادر شوهرم و رفتم توی اتاق مجردی همسرم یه ساق دست توی دستم بود درش اوردم یهو دیدم دستم پر از النگوی طلاست که خیلی هم خوشگل و براق بودن . تو نگاه اول حس کردم دو سه تاست اما یهو دیدم حدودا هفت هشتاس . 

شادی روح مادرشوهرم صلوات بفرستید  اَستَغفِرُالله رَبّی وَ اَتوبُ اِلَیه 
تعبیر خواب علمی هست که خدا فقط به یکسری اولیا و پیامبران و امام صادق (ع) ارزانی داشته 

عزیزم درسته اما شاید گاهی کسی با مطالعه ی زیاد به نسبت به این اگاهی برسه . با یقین کامل نمیشه گفت غیر ممکنه !

2738
تعبیر خواب علمی هست که خدا فقط به یکسری اولیا و پیامبران و امام صادق (ع) ارزانی داشته 

خيليا ي ديگم هستن عزيزم كه داشتن اونم با توجه به اهل بيت و كمك گرفتن ازشون خيلي از علما هم داشتن ميتوني تحقيق كني

نه  علم تعبیر خواب رو فقط خدا به آدم میده این رو مطمئنم این علم دست هرکسی نیست

عزیزم ما در مورد تاویل خواب حرف نمیزنیم داریم میگیم تعبیر ! 

مثل این میمونه که بگی تفسیر قران تو این زمانه هیچ کس بلد نیست ... خوب از قدیم مونده دیگه ... همونا رو مرتب میکنن میخونن 

این دوست ما هم ممکنه تعبیرهای زیادی خونده باشه و مثلا خواب من رو قبلا تعبیرشو جایی خونده باشه !  

ممکنه خواب منم تعبیر کنید ؟ با اجازه ی استارتر عزیز و عذر خواهی از ایشون .  من دیروز خواب د ...

تعبير خوبي داره شوهرت بت خير و بركت ميرسونه

نه  علم تعبیر خواب رو فقط خدا به آدم میده این رو مطمئنم این علم دست هرکسی نیست

خوب تو از كجا ميدوني كه من چجوري به دستش اوردم كه ميگي دست هر كسي

2706