2733
2739
عنوان

رابطه در بارداری

409 بازدید | 35 پست

بچه ها ما قبلا تقریبا هفته ای ی بار رابطه داشتیم موقعی که باردار شدم ی دفه بعد رابطه یهو شکمم جمع شد به ی سمت انگار بچه خودشو مچاله کرده باشه ی گوشه از اون موقع به بعد دیگه شوهرم رابطه نمیخواد میگه ی وقت چیزیش میشه . بنظرتون چیکا کنم ؟ میگم نکنه ی وقت نیازشو از طریق دیگه رفع کنه ؟ مجبورش کنم به رابطه ؟   

چن هفته ای مگه

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
2738

بچه چیزیش نمیشه 

اگه جفتت پایین نیست و لکه بینی نداری اوکی هست

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮

از طریق دیگه رفع کنه نیازشو؟؟؟؟؟

ببخشید معذرت میخوام مگه حیوونه؟

انسانه و باید کنترل غریزشو به دست بگیره 

و از همه مهم تر که متاهل و متعهد هست

دیگه این حرفو نزن عزیزدلم 

🌟🌙Αλλάχ♪❤️"جِسمـ مَن                                                                              قَلبِـ مَن                                                                              روحِـ مَن                                                                                    "  یکـ به یکـ تورا صدا میزنند .."تو" و خود"تو"چه‍ هستی که‍ اینگونه‍ تمامـ مرا به‍ تلاطمـ در آوردی؟!....                                                       {حُـــــسیـن(ع)}                                     مَرا محکمـ در آغوش خود بگیر ،چرا که‍ مهربون تر از آغوش تو هیچـ کجای اینـ دنیا ندیدمـ•••♪عِــزرائیل                   ^الهمـ عجل الولیکـ الفرج^
21

اگه لک بینی نداری جفتت پایین نیس مشکلی نیست ولی بااحتیاطو اروم انجام بدین هفته ای یکی دوبار چیزی نیس که پوزیشن صحیحو تو نت سرچ کن منم ازاول بارداری هفته ای یکی دوبار رابطه داشتم  الان ماه اخر رابطه نداریم

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   

عاقا، من بیچاره شدم شوهرم ولم نمیکنه دکترم گفته نباید رابطه داشته باشی تا سه ماه اول، حالا هی شوهرم هر روز چند بار میپرسه هنوز نمیشه؟ 😡😡😡😭😭😭

چیزی جز ظهور شما، دردای منو تموم نمیکنه
2706