2737
2739
عنوان

معرفی سهام سودده در بورس☺️😊🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 6434 بازدید | 240 پست
وای چی شد از خودم نا امید شدم که 🤦‍♀️وقتی ناچار شدم گوشواره دخترمو بفروشم دیگه حلقه رو انگشتم سنگین ...

چرا خب؟😳😳😳

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

چرا خب؟😳😳😳

شوهرم یه کامیون خاور داره که به لطف دوستش داغون شد و ۲۰ ملیون خرج گذاشت رو دستمون ناچارا  دو تا تیکه طلا داشتم که فروختیم دیگه متاسفانه اینجا بازار کار خیلی کساته ماییم و یه بنز خاور مدل ۶۳ با کلی قسط وام 😟 توکل بخدا انشالله این روزامونم میگذره💖

2728
شوهرم یه کامیون خاور داره که به لطف دوستش داغون شد و ۲۰ ملیون خرج گذاشت رو دستمون ناچارا  دو تا ...

امید ب خدا درست میشه

هر کمکی ازم بربیاد دریغ نمیکنم

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
دوستان میشه ازخودپرداز واسه کارگزاری آگاه پول واریز کنم رمز پویا غیرفعال و نمیتونم برم درکاه کارتم ا ...

نه امکانش نیست

سلام دوستای گل با اجازه ی استارتر..یه پیج آرایشی بهداشتی دارم کلی محصولات خوب و با کیفیت با قیمت مناسب دارم اگه دست داشتین عضو پیجم بشیدarayeshi_behdashtii1

الو سلام ببخشید منزل خداست؟ منم همون مزاحمی که اتفاقا آشناست*هزاربار دلم گرفته این شماره رو*ولی چرا هنوز پشت خط در انتظار یک صداست*شماکه گفتی واجبه جواب سلام هرکسی*چی شد به مارسیدبازحساب بنده هاجداست*اجازه میدی که برات یه کم دردودل کنم*آخه شنیدم که فقط اسم تو مرهم وشفاست*حتی اگه چیزی نگی کلی دلم سبک میشه*چون میدونه که میشنوی وقتی تو این حال و هواست*الو دوباره قطع و وصل سیم ها شروع شده*خرابی از دل منه یا شاید از این سیم هاست*الو منو ببخش اگه بازم مزاحمت شدم*دوباره زنگ میزنم تا خدا خداست
به هر دلیلی ممکنه مجمع بره و بعد از بازگشایی معمولا یه رشد خوبی داره مگر اینکه بدشانس باشید

مثل چکارن 

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           
2738

شما بیشتر تحلیل بنیادی انجام میدین یا تکنیکال ؟

به نظرتون اصلاح گروه سیمان تا کی طول میکشه؟

دلم کمی خدامیخواهد...کمی سکوت... دلم دل بریدنمیخواهد...کمی آغوش آسمانی...کمی دور شدن از این جسم آدمی...کمی دور شدن                           

میتونم بپرسم چند سال تجربه کار تو بورس دارین؟

مهندس الان چی بخرم  ولپارس که عرضه بود اونو سفارش دادم  ذوب خوبه ؟  کیمیا چطور ؟&n ...

ارفع

شما بیشتر تحلیل بنیادی انجام میدین یا تکنیکال ؟ به نظرتون اصلاح گروه سیمان تا کی طول میکشه؟

هردو 

سیمانی هارو تو منفیا بخرید

بازار تحت تاثیر کنترل سهمای کوچیکه و شاخص کل داره اصلاح میکنه

بعد این مدت سیمانی ها خوب رشد میکنن

2706