2733
2739
عنوان

معرفی سهام سودده در بورس☺️😊🤩

| مشاهده متن کامل بحث + 6449 بازدید | 240 پست

سلام سهام برکت چطوره؟ ممنون میشم ی توضیح بدین 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من الان خپارس سفارش زدم خوبه؟  لطفا بگو

همیشه یادبگیرین که 

قبل سفارش گذاری بپرسید

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...

من الان گذاشتم تو لیست سفارش. اگر سلام خوبی نیست حذف کنم. چیز دیگه ای سفارش بزارم. ممنون میشم راهنمایی کنید. 

خدایا تو معجزه زندگےمنے، همیشه دلم به مهربانے دست هایت گواهے مےدهد.من ...همین بودن های همیشگے ات رامےخواهم، همین چشم هاےبیدارت، گوش هاےشنوایت، بخشندگےبے پایانت
2731
۲۰ الی ۳۰درصد پوله کناریتون

جواب منم بدین. 

اسی من دومین نفر سوال پرسیدما☹️🙄 نظرتون درباره وتجارت چیه دیروز خریدم😁🌹 فقط نگید قبلش می‌خریم آ ...

وتجارت سهم خوبیه

ولی بازم میگم قبلش باید سوال میکردین☺️

خیانت از اونجایی شروع میشه که سرسفره عقد به یکی دیگه بله میگی اما فکرت جای دیگس...
2738
جالبه اول میخرین بعد میپرسین

اسی من الان میخام برم اقدام کنم برا کدکارگزاری و اینجور چیزا ،کجا برم چی مدارکی لازمه؟

چایت رابنوش ونگران فردانباش ازگندمزارمن وتومشتی کاه میماندبرای بادها  

دوستان سهم زیاده یه چیزی حدود ۷۰۰تا سهمه که هر روز آپدیت میشه من تک تک نمیتونم سهمارو بررسی کنم

اگر داخل کانال عضو هستین هر چندوقت سهم معرفی میکنیم برای بررسی