2737
2734

از چن ماه قبل شروع به خوندن کردین؟چن تا مقاله داشتین؟به همه سوالات مصاحبه جواب دادین؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اصلااااااااااااا ارزش نداره اصلاااااااااااا

چرا؟شما دکتری می خونی؟

به قول جان میلتون: ذهن در جای خودش، می‌تونه از جهنم یک بهشت و از بهشت یک جهنم بسازه....قدرت ذهنتو دست کم نگیر.
نه مگه مغز حمار خوردم 

قربونت بشم چرا ارزش درس خوندنو میاری پایین 😁

تو روز مصاحبه یه تیپ قشنگ بزن

خانمانه ولی شیک 

خیلی خیلی موثره

چیزی هم نمیدونی بگو اطلاعی راجع بش ندارم 

و از خودت الکی حرف نزن

اعتماد به نفس داشته باش و لبخند بزن

هر ایستگاهی هم نتونستی جواب بدی خودتو نباز و برو ایستگاه بعدی

2738
تو روز مصاحبه یه تیپ قشنگ بزن خانمانه ولی شیک  خیلی خیلی موثره چیزی هم نمیدونی بگو اطلاعی را ...

ممنون عزیزم .شما دکتری خوندی؟

خب خودم آرشد دارم با هزار جور سختی و هزینه و با نمرات بالا پاس کردم بعد اونایی که هیچی حالیشون نبود ...

حیف پول زمان وقت عمر آدم که بعد لیسانس بزاررودرس.

مگر رشته اش پزشکی باشه بجز پزشکی ارزش نداره

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
خدا گواهه هر دفعه از دانشگاه برمیگشتم خونه مامانم می گفت چرا لاغر شدی خیلی نامردم کسانی که با پارتی ...

عزیزم من پرستاربودم توبیمارستان عموم😶😑 بعدازدواج نتونستم برسم دیگه پارسال عروسی کردیم دیگه نمیرم

ای حضرت عباس دلم رادریاب                  السلام علیک یا ابا عبدالله الحسین🏴◼
2706