2737
2739
عنوان

اگ‌‌ ی آقایی بهتون بگه برو....

| مشاهده متن کامل بحث + 354 بازدید | 31 پست
چیکار کنم من؟؟؟؟ من بهش گفتم اگ میخاستم برم سر حرفای خانوادت میرفتم .....

عزیزم اگ همه تلاشتو کردی و واقعا راهی بزای ثابت مردنش نمیبینی ب نظرم اقا واقعا نمیخاد باهم باشین این دوره زمونه تا ب یکی چشمک بزنی تا دوسال ولت نمیکنه بعد تو با این همه علاقه تورد نمیبینه ب نظرم زیاد خودتو نشکن ولی تصمیمی هم نگیر ک بعد پشیمون بشی یعنی تو نگو کات بش بگو همه تلاشمو برای با تو بودن کردم ولی کسی خابه رو میشه بیدار کرد ولی کسی ک خودشو زده ب خاب ابدا.... تو برای عاشق من شدن خودتو زدی ب خاب... تا هرزمان باشه پات میمونم منتها باید بدونم تنها ملکه قبلت منم 

از آن روزی ک خوردم سیب زمینی 😋دیگ دلم نیومد نخورم 😈انقد خوشم میاد وقتی روی اون زنگوله بغل علامت میاد میام میبینم لایک خوردم 😁وقتی ببینم ریپ کردین ذوق میکنم 😈انگا کلی سیب زمینی سرخ کرده گذاشتن جلوم😁 شمارو ب خدامیشع لطفا برای حل مشکلاتم و خونه دار شدنم یه صلوات مهمونم کنید 💛اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم 💕نفس باد صبا مشک فشان خواهد شد 🍫آدم پیر به یکباره جوان خواهد شد 🍫نمدونم چ ربطی داره ولی گفتم شاید درس عبرتی بشه برای ایندگان🙄😜

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اینارو میگه که اگه بعدا مشکلی تو رابطه و ازدواجتون پیش اومد بگه من که گفته بودم...خودت خواسی

والا بخدا انتظار دارن طرف رو پیشانیش یه کاغذ بچسبونه من مسیولیت ناپذیر و بی عزت نفسم 😓😓😓بابا طرف داره جاااااار میزنه!

نمیخاستم ب حاشیه کشیده بشه عزیز من ، وگرنه صاحب اختیاری

دیدی بعضیا بعد چند سال زندگی عاشقانه کارشون بع نفرت و دعوا و ..کشیده میشه؟ عاقبت عشق شما هم این میشه ..به نظرم کات کن چون عشق یه طرفه فقط درده ..ایشون اگه عاشق بود پای همه چی میموند و هرررکاری میکرد که شما بمونید...کسی هم که عاشق نیست رو نمیشه بعدا عاشق کرد ...همین اول و در اوج خداحافظی کنید میدونم اولش سخته و درد داره ولی باید انجام بشه 

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 
2731
فرض بر اینکه قصدش پیچوندن و اینا نیست :چجوری میشه عاشق یه مرد بدون اعتماد به نفس و عزت نفس بود؟؟؟&nb ...

نمیخام قانع کنم، ولی ایشون ی مشکلی داشته خانوادگی، از بچگی روش تاثیر گذاشته تا الان، راستش رو بخای بشدت درونگرا شده، ی سری اتفاقات باعث شد بهترین رشته رو ول کنه و نخونه و چقدر دوندگی کردیم تا اخراج نشه و حالش بهتر شه، مشکل خانوادگی عمیقی داره، تا خانوادش نیستن هممممه چی خوبه، هنوز اونا رو میبینم دیگ میشه در یاس و تا امیدی

این کاربری کاربری دست دو تا رفیقه 😎 
دیدی بعضیا بعد چند سال زندگی عاشقانه کارشون بع نفرت و دعوا و ..کشیده میشه؟ عاقبت عشق شما هم این میشه ...

هنوز ی سال نشده از اینکه نامزدیم بهم خورد و شکستم😞 این اومد و نجاتم داد از دردام بعد حالا...

اگر تمام حرفات درست باشه...(یعنی برداشت درست داشته باشی)...باید بگم...دیگه خودت رو باید نگاه کنی...ببینی توانش رو داری...این مرد حداقل امروز پشتت رو بابت سختیها خالی میکنه...و تنها راه حلش ...جا زدن و پاک کردنه صورت مساله هست...شاید در آینده خوب بشه و شایدم همین روش رو ادامه بده...این یه چیز ذاتی و تربیتیه...ببین چند درصد خودت میتونی تمام سختی ها رو تحمل کنی...چند درصد میتونی به تنهای مشکلات رو حل کنی...تا فقط کنارش باشی....چند درصد میتونی کمکش کنی که خودش رو اصلاح کنه و پشتت باشه و مشکلات رو حل کنه...به نظر من باید خودت رو ببینی...

اگه آدم قوی هستی...کمر همت ببند...چون این آقا...از کمبود اعتماد به نفس رنج میبره...و حتی به خودش باور نداره...چه برسه به شما...در خوشبینانه ترین حالت یه چیزی ایشون و آزار میده...که این واکنش ها رو داره...و در بدترین حالت که بهتره خودت رو براش آماده کنی...اینه که کلا اینجوریه...

اصل مطلبم اینه که خودت رو ببین...چقدر میتونی این شرایط رو تحمل کنی و در کنارش سعی کنی اصلاحش کنی؟؟؟

به هر آنچه بخواهد...من راضیم...😊
2738
هنوز ی سال نشده از اینکه نامزدیم بهم خورد و شکستم😞 این اومد و نجاتم داد از دردام بعد حالا...

اشکالی نداره عزیزم ..زندگی تشکیل شده از همین شکست ها و پیروزی ها..فکر کنم سنت هم کمه هنوز خیلی وقت هست تا عشق واقعیت رو پیدا کنی ...شما موقعی که از جای دیکه شکست خوردی با این آقا آشنا شدی پس عاشقش نیستی فقط یه وابستگی برات پیش اومده ..مثل وابستگی به سیگار که ادمو آروم میکنه ولی مضره و باید قطع بشه ....عشق واقعی به آدم آرامش میده نه درد ...اگه با ای آقا کات کردی فعلا وارد رابطه دیگه ای نشو بزار با خودت کنار بیای بعد

عقلم بدزد لختی چند اختیار دانش                                 هوشم ببر زمانی، تا کی غم زمانه                                                 

ببین عشقم من دقیقا همچین شرایطی رو تجربه کردم،یعنیییی دیگه گفتم با هر شرایطی مهم نیست واسم،فقط میگفتم ما خیلی اخلاقمون جوره،خیلی نقاط مشترک داریم،ولی اون میگفت من مانع خدشبختیت نمیشم و برو،از اون اصرار و از من انکار،خلاصه در اوج خداحافظی کردیم،چقدر زار زدم ،چقدر غصه خوردم که لگد به بخت هردومون زد ولی بعدها متوجه شدم که توی این ماجرا اون بوده که ضرر کرده چون دورادور به گوشم رسید چقدر پشیمون شده از اینکه با من ازدواج نکرده،منم که ازدواج کردم و عشقم ریختم به پای شوهرم که لیاقتشو داشت،جالبه شوهرم با اینکه شرایطش اون موقع زیاد مناسب نبود ولی واسه اینکه از دستم نده پا پیش گذاشت،ببین عزیزدلم اینا رو گفتم که بگم اگه پسر یه دختر رو بخواد به اب و اتیش میزنه و حتی با نامناسب بودن شرایطش همه تلاششو میکنه،من نمیگمم دوستت نداره،ولی دوست داشتنش در حدی نیست که وادارش کنه موانع رو از سر راه برداره،این خیلی مهمه که دختر پسر در مواجه شدن با موانع جا نزنن

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اگر تمام حرفات درست باشه...(یعنی برداشت درست داشته باشی)...باید بگم...دیگه خودت رو باید نگاه کنی...ب ...

من از اول ک مشکلشو فهمیدم سعی کردم نزدیکش شم، بارها خودمو جاش جا زدم تا ببینم چی میکشه در برابر حرفای خواهراش که داغونش میکنن و واقعن هم دیدم چون من واقعن ناراحت شدم از حرفاشون و طرز برخورد باهاش، کم کم دارم درش میارم ازون پیله تنهاییش، می‌دونم اعتماد به نفس نداره و برا همین دارم از پارسال و حال داغونی ک داشتم و با اومدنش بهتر شدم یا چیزای دیگ رو میگم تا اعتماد به نفسش بره بالا ..... راستش خیلی دارم تلاش میکنم، تمام این حرفا رو پای حال بدش میذارم ، پای اینکه دقیقا انگار یه دیوار رو خودم بالا میبرم بعد یکهو با ی حرف که میگم دارم اذیت میشم همه چیو رو سرش آوار میکنم

ببین عشقم من دقیقا همچین شرایطی رو تجربه کردم،یعنیییی دیگه گفتم با هر شرایطی مهم نیست واسم،فقط میگفت ...

ما موانع رو تا حدودی در کردیم ، این چهار ماه برا هردومون عذاب بود عذاب، ولی رد کردیم باهم ، میخاست بره و بگه برو منطقی تر بود که تو اون ۴ ماه عذاب آور جدا شیم چون واقعن اذیت شدیم واقعن، اما این فقد اعتماد ب نفس نداره، اعتماد به نفس اینکه بگم اذیت میشم و نداره

ما موانع رو تا حدودی در کردیم ، این چهار ماه برا هردومون عذاب بود عذاب، ولی رد کردیم باهم ، میخاست ب ...

تو همه ی تلاشت رو بکن که متقاعدش کنی و واقعا بهش ثابت بشه که پشتش هستی،روی اعتمادبنفسشم کار کن،ولی اگه واقعا بعد از همه ی اینا خدانکرده دیدی همچنان حرف از جدایی میزنه مطمئن شو که تو رو در اون حدی که بخواد بقیه عمرش رو باهات بگذرونه دوست نداره،ببین چطور پیش میره ادضاع،امیدوارم بهترینها واست اتفاق بیفته عزیزم

خدایا خواهش میکنم به زودی روزای خوب و شاد بیان و پایدار باشن
اشکالی نداره عزیزم ..زندگی تشکیل شده از همین شکست ها و پیروزی ها..فکر کنم سنت هم کمه هنوز خیلی وقت ه ...

من عاشقش نشدم اولش درست، ولی اعتقاد دارم که ب اینکه هیییچکی اندازه این برام تلاش نکرد، برا ی لحظه دیدنم، برا ی لحظه خندم، برا تولدم. شاید باور نکنی ولی بقران راست میگم، هیچکی اندازه این برا حتی یک صدمشم تلاش نکرد، حتی همون نامزدم که مثلاااااا خیلی عاشق بود 😞 تو اوج بی پولی ، پول جور میکرد تا از شهرشون که چند ساعت با ما اختلاف داره بیاد، چنتا اتوبوس عوض میکرد، جلو خانوادش وایستاد😞😞😞 هنوزم بگم؟؟؟؟؟😞😞😞😞😞